10 چیزی که نباید از اینترنت بخریم (قسمت نهم)

|
۰ دیدگاه

آیا تا به حال از اینترنت خانه خریده اید!؟ مطمئنا اکثر مردم با شنیدن این جمله می خندند! اما باید بدانید اوضاع برای حرفه ای ها فرق می کند.

کلیک- خرید آنلاین خانه همانند خرید آنلاین ماشین است، خرید هایی که نیاز است تا خریدار به طور حضوری در محل مراجعه کند و اقدام به معامله کند. خرید خانه یکی از خرید های سخت و پیچیده ای است که نیازمند صرف زمان زیادی است. تصور اینکه فردی خانه ای را بدون بررسی از اینترنت خرید باشد بسیار عجیب است، اما جالب است بدانید این اتفاق رخ داده است و بسیاری از سرمایه گذاران با بیان ویژگی های بارز ، ملکی را به مزایده می گذارند! این به این معنی نیست که این ملک و این شیوه خرید برای همه افراد مناسب است، بلکه برخی از خریداران حرفه ای با یک برنامه از پیش تعیین شده و با در نظر گرفتن همه جوانب معامله ای را انجام می دهند که سود زیادی را نصیب آن ها می کند. اگر شما هنوز فکر می کنید که این روش بهترین و آسان ترین روش خرید ملک است بهتر است کمی بیشتر راجع به این تصمیم فکر کنید، چون مسئله آن قدر ها هم که شما فکر می کنید ساده نیست!

ادامه دارد…

منبع : howstuffworks

0 پسندیده شده
محمدرضا رشیدی
محمدرضا رشیدی هستم. دانشجوی کارشناسی فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد نجف آباد و مدرس زبان در موسسه جهاد دانشگاهی واحد اصفهان .حدود 5 سالی هست که در زمینه ترجمه و ویرایش مقالات مجلات اینترنتی فعالیت می کنم و کتاب هایی رو هم ترجمه کردم که به صورت اینترنتی منتشر شدند که بارز ترینشون کتاب امنیت گوگل بود. حالا هم این افتخارو دارم که در خدمت شما عزیزان خوانندگان مجله اینترنتی کلیک باشم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.