معرفی و تقدیر از صد شرکت سرامد دیجیتال

|
۰ دیدگاه

با حمایت سازمان فناوری اطلاعات ایران، صد شرکت سرآمد دیجیتال در اولین کنفرانس تخصصی تبلیغات دیجیتال، معرفی و از آن ها تقدیر می شود.

به گزارش کلیک، رئیس شورای سیاست گذاری اولین کنفرانس تبلیغات دیجیتالی و نظرسنجی سرآمدی دیجیتال در گفتگو با تجارت نیوز اعلام کرد: بر اساس نظر سنجی مردمی صورت گرفته توسط دبیرخانه کنفرانس تبلیغات دیجیتالی که در بازه زمانی پنجم آذر الی بیست و پنجم دی ماه برگزار گردید، صدشرکت سرآمد دیجیتال بر اساس نظر مردم انتخاب شد و لذا طی مراسم باشکوهی در بیست و هفتم بهمن ماه در مرکز همایشهای برج میلاد،این شرکت ها معرفی و از آنها تقدیر خواهد شد.

دکتر محمد ناطق با اشاره به معیارهای اصلی موردسنجش در این رویدادکه شامل وضعیت وب‌سایت شرکت، حضور و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات و اطلاع‌رسانی دیجیتالی، تولید و انتشار محتوای آنلاین و در نهایت فروش و ارائه خدمات آنلاین بودند اضافه کرد: این معیارها بر اساس بررسی مهمترین شاخصهای دیجیتالی توسط کمیته علمی کنفرانس استخراج و در معرض نظر سنجی قرار گرفته تا بتوان ارزیابی مناسبی از میزان توجه و توسعه راهکارهای دیجیتالی در کسب و کارها ارائه شود.

ایشان در نهایت با تقدیر از سازمان فناوری اطلاعات ایران و سایر سازمانها و نهادهای حامی، به نقش بنیادین این رویدادها در توسعه و بلوغ دیجیتالی کسب و کارها تاکید کرده و عنوان نمودند: توسعه دیجیتالی کسب و کارها می تواند شرایط رقابت پذیری بهتری را برای شرکتهای داخلی در فضای کسب و کار امروزی ایجاد نماید و با کاهش هزینه های تبلیغات و اطلاع رسانی کسب و کارها، دسترسی بهتری نیز به مشتریان ایجاد نموده و در کل شرایط کسب و کار را بهبود بخشد.

0 پسندیده شده
موحد حسینی
23 ساله و دانشجوی مهندسی دانشگاه تهران. مسلط به نرم افزارهای مهندسی کتیا و سالید ورکس و علاقمند به مباحث روز دنیا در صنعت تکنولوژی و خودرو ، در زمینه تولید محتوا مشغول به کار است. همچنین سابقه مونتاژ و دمونتاژ موتورهای دیزل و بنزینی را داشته است.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.