برگزاری اولین و بزرگترین کنفرانس تبلیغات دیجیتالی در ایران

|
۰ دیدگاه

تبلیغات دیجیتال در دنیای امروز، نه تنها یک مزیت، که یک ضرورت برای کسب و کارهای پیشرو و نوپای تشنه موفقیت به حساب می آید.

به گزارش کلیک، به نقل از تجارت نیوز، اولین کنفرانس تبلیغات دیجیتالی با تأکید بر توسعه دانش تبلیغات دیجیتالی هدفمند به منظور پوشش دهی به اهداف تبلیغات شرکت ها و با حضور اساتید برجسته دانشگاه و متخصصین حوزه بازاریابی، تبلیغات و دیجیتال و با حمایت گسترده سازمانهای مرتبط و جامعه دیجیتالی در 27 بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می گردد.

هادی اسدی، رئیس کمیته اجرایی کنفرانس افزود: این کنفرانس قصد دارد تا با انتقال دانش تخصصی و کاربردی و نیز ارائه تجربیات و نتایج کمپین های موفق دیجیتالی، زمینه ای را برای کسب دانش وتجربه برای صاحبان کسب وکار و مدیران بازاریابی و تبلیغات فراهم آورد.

اسدی در ادامه با اشاره به برخی از محورهای تخصصی کنفرانس از قبیل توسعه استراتژی دیجیتالی کسب و کارها، هدفگذاری تبلیغات تجاری، برنامه ریزی موثر رسانه، استراتژی خلاق پیام، بازاریابی محتوایی و مدیریت شهرت سازمان در فضای مجازی اظهار امیدواری کرد این کنفرانس بتواند زمینه ای را برای ایجاد دانش لازم جهت تصمیم گیری مناسب و ورود حرفه ای به فضای دیجیتالی ایجاد نموده و به شرکتها در توسعه دیجیتالی کسب و کارشان کمک نماید.

ایشان در نهایت ضمن درخواست از کلیه متخصصان و مدیران کسب و کار جهت همراهی در این رویداد بزرگ ملی، اعلام کردند در اختتامیه این کنفرانس از شرکتهای سرآمد دیجیتال که از طریق نظر سنجی گسترده مردمی انتخاب شده اند، با حضور  مقامات کشوری تقدیر به عمل خواهد آمد. همچنین علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت رسمی کنفرانس به آدرس www.digiadconf.ir اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایند.

0 پسندیده شده
توحید قهرمانی
سردبیر رسانه دانش و فناوری کلیک. عاشق رسانه و وب و مدت هاست که با رسانه های مختلف کشور در زمینه های تولید محتوا و مشاور جذب مخاطب همکاری دارم. کلیک برای من و همه اعضای تیم، زندگی سومه و تمام تلاشمون اینه که شما رو از به روزترین مطالب و اخبار دانش و فناوری آگاه کنیم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.