آخر این هفته امتیازات Call of Duty: Black Ops 3 دو برابر می شود

امتیازات و XP های بازی ها برایتان ارزشمند است؟ آیا در زمان بازی به امتیازات خودتان توجه می کنید؟ کم کم به آخر هفته نزدیک می شویم و اگر قصد دارید در این مدت بازی Call of Duty: Black Ops 3 را تجربه کنید، XP ها و امتیازات دو برابری را دریافت خواهید کرد. پس اگر به امتیازات بازیتان توجه می کنید، فرصت را از دست دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، کمپانی بزرگ و نامدار اکتیویژن مدت هاست که به صورت محدود، XP ها و امتیازات بازی Call of Duty: Black Ops 3 را دو برابر می کند تا گیمرها با کسب امتیازات بیشتر، از مزایای امتیازات استفاده کنند. به پایان یک هفته نزدیک می شویم و گویا این کمپانی قصد دارد در اواخر هفته جاری، XP های بازی بی نظیر کال اف دیوتی بلک اپس ۳ را دو برابر حساب کند. خوشبختانه این قابلیت (دو برابر حساب شدن XP ها) فقط برای کنسول های نسل هشتم یعنی Xbox One و PlayStation 4 و همچنین رایانه های شخصی نیست و گیمرها و کاربران کنسول های نسل هفتم یعنی ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ نیز می توانند از آن بهره مند شوند.

این خبر در صفحه رسمی بازی Call of Duty: Black Ops 3 در شبکه اجتماعی بزرگ توییتر تایید شد. کمپانی اکتیویژن در این صفحه این چنین نوشت:

آخر هفته باز می گردد! این هفته قصد دارید که چه سلاحی را داشته باشید؟

Call of Duty (@CallofDuty) February 5, 2016

بنا به اطلاعات منتشر شده، این قابلیت از تاریخ ۵ فبریه سال میلادی جاری شروع شده و تا ۸ فبریه ادامه خواهد داشت. مدتی پیش کمپانی اکتیویژن و سازندگان آخرین سری کال اف دیوتی، بسته الحاقی جدیدی را با نام Awakening برای بازی منتشر کردند که این بسته الحاقی سلاح ها و نقشه های جدیدی را به بازی اضافه می کند. لازم به ذکر است که این بسته الحاقی در حال حاضر فقط برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر گردیده است و نسخه ایکس باکس وان و رایانه شخصی آن در ماه مارس سال میلادی جاری منتشر خواهد شد.

دیدگاه شما در خصوص رویداد دو برابر شدن XP ها و امتیازات در بازی Call of Duty: Black Ops 3 چیست؟ آیا شما در پایان این هفته، بازی کال اف دیوتی بلک اپس ۳ را تجربه خواهید کرد؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را حتما در رسانه کلیک در میان بگذارید.

منبع: Gamespotبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *