Metal Gear و The Witcher 3؛ نامزد مسابقات توسعه‌دهندگان بازی

|
۰ دیدگاه

دو بازی در جوایز انتخاب توسعه‌دهندگان بازی از پیشتازان اصلی بودند.احتمالاً فهرستی کوتاه از بازی‌های ویدئویی سال ۲۰۱۵ را در اختیار دارید، فکر می‌کنید اگر به توسعه‌دهندگان بازی‌ها فرصت داده شود چه انتخابی می‌کردند؟

به گزارش کلیک، انجمن توسعه‌دهندگان بازی نامزدهایش را اعلام کرد و البته پیشتازان اصلی مشخص هستند. از طرف دیگر، قطعاً بازی‌هایی با موضوع اکشن شخص‌ثالث هم مطرح است: Metal Gear Solid V و The Witcher 3 که در چهار بخش نامزد شده‌اند، از جمله بازی سال. چند بازی مشهور دیگر هم جوایز دیگر را دریافت کردند. این بازی‌ها شامل Bloodborne، Fallout 4 و Splatoon می‌شود.
نگران نباشید، برخی از عناوین مستقل مهم‌تر، شانس موفقیت دارند. بازی‌های Her Story و Undertale در سه بخش نامزد شده‌اند، درحالی‌که بازی‌های گروهی مثل Keep Talking و Nobody Explodes راهشان را در این مسیر پیدا کرده‌اند. شما باید تا ۱۶ مارس یعنی جشن اعطای جوایز (در آغاز مراسم توسعه‌دهندگان بازی) صبر کنید تا اسامی برگزیدگان اعلام شود، اما الآن منطقی‌تر است که بگوییم کدام‌یک از بازی‌ها باب سلیقه شماست ـ این‌ها بیشتر جنبه سرگرمی دارند تا جادوگری فنی.

0 پسندیده شده
زهیر معصومیان
زهیر معصومیان تحصیلات کارشناسی ارشد نرم‌افزار جز اولین وبلاگ نویس‌های فارسی زبان در سال ۸۱ بودم که در زمینه کامپیوتر و تکنولوژی مطلب می‌نوشتم. به تکنولوژی، کامپیوتر، عکاسی، سینما و صنعت خودرو علاقه‌مندم .
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.