میزان موفقیت برقراری مکالمه هر اپراتور چقدر است؟

|
۰ دیدگاه

از اولین ورود تلفن همراه به کشور بیش از 20 سال می گذرد ولی هم چنان وضعیت آنتن دهی اپراتورهای مختلف دچار مشکلاتی است.

به گزارش کلیک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات،  آمار میزان موفقیت برقراری مکالمه اپراتورها را، تا پایان شهریور ماه سال جاری، مشخص و اعلام کرده است.

همراه اول، اپراتور اول کشور، در 46.3 درصد برقراری مکالمات خود موفق بوده است. این رقم برای متوسط میزان برقراری موفقیت آمیز مکالمات (CSSR) در شبکه همراه اول 99.1 در صد می باشد. بر طبق آمار وزارت ارتباطات کارایی مدارات اتصال متقابل این اپراتور 98.45 درصد است.

میزان موفقیت مکالمات (CSSR) اپراتور ایرانسل در شبکه، 95 درصد اعلام شده و میزان موفقیت مکالمات 46.94 است. برای اپراتور دوم درصد میزان کارایی مدارات اتصال متقابل به 99.88 درصد رسیده است.

اما اپراتور سوم یا رایتل، دارای 98.11 درصد برقراری موفقیت آمیز مکالمات (CSSR) می باشد. موفقیت مکالمات حین جابجایی این اپراتور 99.84 درصد و مکالمات قطع شده نیز 1.8 درصد اعلام شده است.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.