اینستاگرام خود را با سبکی جدید کنترل کنید

|
۲ دیدگاه

در این بخش قصد داریم برای کاربران اینستاگرام ترفندی ساده و جالب معرفی کنیم.

به گزارش کلیک، وقتی در حال مشاهده پروفایل یک کاربر هستید (یا در سربرگ Discover) یک تصویر را لمس کرده و نگه دارید تا پیش نمایشی از آن تصویر باز شود. همان طور که دست خود را روی صفحه نگاه داشته اید آن را به سمت بالا بکشید، با این کار یک منو آشکار می شود که از طریق آن می توانید تصویر را لایک کنید، پروفایل را مشاهده کنید، یک نظر ارسال کنید و یا یک پیغام بفرستید. برای بستن پیش نمایش هم کافیست تا آن را به سمت پایین بکشید. این ترفند حسی شبیه به فناوری لمس 3 بعدی(3D Touch) اپل را برای شما به ارمغان می آورد.

این ترفند برای اندروید و آی او اس قابل اجراست ولی اجرای آن در هر کدام اندکی متفاوت است. من از وجود چنین قابلیتی تا روز گذشته هیچ اطلاعی نداشتم بنابر این اگر شما قبلا آن را می دانستید باید مرا ببخشید. اینستاگرام اواخر پارسال نیز قابلیت مشابهی را برای اندروید تست کرده بود.

در آخرین آپدیت ارائه شده برای آی او اس که در 2 فوریه گذشته ارائه شد، جزئیاتی از نحوه عملکرد این ترفند ارائه شده است. ولی قبل از آن اینستاگرام این قابلیت را مخفی نگه داشته بود.

منبع: technobuffalo

0 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

۲ دیدگاه

توسط: ریوند

امتحان کردم نشد!

    توسط: حمید عابدینی

    اینستاگرام خود را به آخرین نسخه به روز کنید.

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.