نسخه بتای The Division دوباره در دسترس قرار خواهد گرفت

بدون تردید عنوان Tom Clancy’s The Division یکی از بهترین و مورد انتظارترین عناوین ویدیویی سال میلادی جاری است که مدتی پیش نسخه بتای این عنوان برای تمامی کاربران و پلتفرم ها در دسترس قرار گرفت. در زمان انتشار این نسخه، بسیاری از گیمرها و کاربران مشغول تجربه این عنوان شدند و به خاطر محبوبیت این نسخه، مقاله های زیادی در خصوص این بازی در وب سایت ها مشاهده می شود. گویا تجربه چند روزه گیمرها کافی نبوده و بازی بازها علاقه زیادی به تجربه هر چه سریع تر عنوان Tom Clancy’s The Division دارند. به همین منظور کمپانی یوبی سافت قصد دارد در اواخر ماه میلادی جاری نسخه بتای این عنوان را به صورت عمومی در اختیار بازی بازها قرار دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، اخیرا صفحه ایتالیایی ایکس باکس خبر انتشار نسخه بتای دوم بازی Tom Clancy’s The Division را تایید کرد. بر اساس گفته ها و ادعاهای این وب سایت، نسخه بتای دوم این عنوان همانند نسخه بتای اول، ابتدا برای کنسول ایکس باکس وان قرار خواهد گرفت. به عبارت دیگر دارندگان کنسول ایکس باکس وان می توانند 24 ساعت بیشتر از دیگر کاربران نسخه بتای بازی Tom Clancy’s The Division را تجربه کنند.

نسخه بتای بازی Tom Clancy’s The Division در تاریخ 18 فبریه سال میلادی جاری برای کنسول ایکس باکس وان در دسترس قرار می گیرد. دارندگان کنسول پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی نیز از تاریخ 19 فبریه می توانند این نسخه بتا را بازی کنند. همچنین بنا به گفته شعبه ایتالیا ایکس باکس وان، این نسخه تا تاریخ 21 فبریه سال میلادی جاری قابل بازی خواهد بود و گیمرها پس از آن باید منتظر انتشار نسخه نهایی این بازی بمانند. البته ممکن است که کمپانی یوبی سافت همانند نسخه قبلی، نسخه بتای جدید بازی Tom Clancy’s The Division را تمدید کند اما هنوز هیچ جزئیاتی در این خصوص منتشر نشده است.

لازم به ذکر است که سرورهای دانلود نسخه بتای بازی Tom Clancy’s The Division از تاریخ 16 فبریه سال 2016 برای تمامی پلتفرم باز خواهد بود و گیمرها می توانند این نسخه بتا را قبل از زمان شروع دریافت کنند. البته در صورت دریافت این نسخه، قادر به تجربه آن نخواهید بود و باید تا روز 18 فبریه و یا 19 فبریه صبر کنید.

کمپانی یوبی سافت اعلام کرد که در نسخه بتای جدید بازی Tom Clancy’s The Division، سیستم جدید بازی که شامل بخش جدید داستانی است، را مورد آزمایش قرار می دهد و در صورت همکاری گیمرها و تجربه این بخش از بازی جایزه در خود بازی دریافت خواهند کرد. این بخش داستانی در نسخه نهایی بازی به صورت کامل قابل بازی خواهد بود. تصویر جدیدی توسط شعبه ایتالیا وب سایت ایکس باکس منتشر شده است که در زیر می توانید مشاهده کنید.

the_division

اگر اخبار دنیای گیم را دنبال کرده باشید، حتما اطلاع دارید که کمپانی یوبی سافت در تاریخ 28 ژانویه نسخه بتای بازی Tom Clancy’s The Division را برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دسترس قرار داد تا گیمرها و کاربران بتوانند پیش از انتشار نسخه اصلی بازی، این عنوان بی نظیر را تجربه کنند و مشکلات و ایرادات بازی را با سازندگان در میان بگذارند. به دلیل محبوبیت بالای این نسخه، کمپانی یوبی سافت این نسخه را برای دو بار متوالی تمدید کرد و در نهایت این نسخه تا تاریخ 2 فبریه در دسترس گیمرها قرار گرفت.

داستان بازی The Division به شیوع یک ویروس خطرناک باز می گردد. این ویروس که به کمک پول ها در میان مردم منتقل می شود، کل شهر نیویورک را به آشوب کشانده و جان بسیاری از انسان ها گرفته است. به نظر شما در چه روزی پول های زیادی بین مردم رد و بدل می شود؟ جمعه سیاه! در این روز که بسیاری از مردم برای خرید محصولات خود به فروشگاه های شهر مراجعه می کنند،زمینه شیوع یک بیماری را ایجاد کردند. نابراین این ویروس خطرناک در جمعه سیاه کل شهر را فرا می گیرد و زیبایی سال نو را از تمام مردم می گیرد. شما به کمک دوستانتان در نقش یک سرباز وظیفه دارید که شهر نیوروک را از فاجعه نجات دهید و نظم را در این شهر برقرار کنید. برای این کار باید ابتدا برای شما مشخص شود که چه کسی این ویروس را درست کرده است؟ هدف آن چه بوده است؟ بر اساس اطلاعات منتشر شده، داستان اصلی بازی The Division به سه قسمت تقسیم می شود.

متاسفانه بازی Tom Clancy’s The Division برای چند بار متوالی تاخیر خورده و کمپانی یوبی سافت تاریخ انتشار این بازی را تغییر داده است. اگر شاهد تاخیر خوردن های بازی Tom Clancy’s The Division نبودیم، در حال حاضر مشغول تجربه این عنوان بی نظیر بودیم. در نهایت بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده توسط کمپانی یوبی سافت، این بازی بی نظیر را در تاریخ ۸ مارس سال ۲۰۱۶ مصادف با سه شنبه ۱۸ اسنفد ماه سال ۱۳۹۴ بر روی کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن و همچنین کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با بازی Tom Clancy’s The Division چیست؟ آیا شما نسخه بتای قبلی این عنوان بی نظیر را تجربه کرده اید؟ نسخه بتای این عنوان را چگونه ارزیابی می کنید؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را با دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

منبع: VG247بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *