قفل قدرتمند Denuvo شکسته شد

هفته گذشته گروه هکر ۳DM اعلام کرد که یک سال از میادین خارج خواهد شد و در این یک سال هیچ یک از عناوین ویدیویی را هک نخواهد کرد. این گروه ادعا کرد که دلیل توقف فعالیت خود، لطمه نخوردن به فروش عناوین ویدیویی است و این گروه قادر است که قفل های بازی ها را بشکنند. بسیاری از کاربران این ادعا را یک اغراق دانستند و در سراسر فضازی خبرهایی در خصوص ناتوانی گروه ۳DM در هک عناوین جدید ویدیویی منتشر شد. همان طور که در جریان هستید، بیشتر عناوین جدید ویدیویی (مانند فیفا ۱۶، Just Cause 3 و Rise of the Tomb Raider) از قفل های قدرتمند Denuvo استفاده می کنند که تا به امروز هیچ گروهی موفق به شکستن این قفل نشده بود. البته گروه ۳DM پس از گذشت یک سال توانست برخی از عناوینی را که از قفل Denuvo بهره می برند، هک کند اما این اتفاق به سرعت و در زمان انتشار بازی ها صورت نگرفت. به تازگی مدیر تیم هکر ۳DM اعلام کرد که تمامی این خبرها اشتباه هستند و آن ها راه حلی برای قفل قوی Denuvo یافته اند. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، قفل Denuvo تا به امروز خیال ناشران بازی های ویدیویی را راحت کرده بود چرا که با استفاده از این قفل، عناوینشان هرگز هک نخواهند شد و همه گیمرها مجبور خواهند بود که بازی های جدید را به صورت اورجینال تهیه کنند. گویا این خیال آسوده کم کم از بین می رود چرا که مدیر تیم هکری ۳DM مدتی پیش در بیانیه ای اعلام کرد که آن ها راه حلی برای هک قفل Denuvo پیدا کرده اند که بزودی از آن رونمایی می شود.

خانوم برد سیستر، مدیر این تیم، در بیانیه خود این چنین گفت:

گروه ۳DM بزودی راه حلی برای شکستن قفل قدرتمند Denuvo که بر روی عناوین FIFA 16، Just Cause 3 و Rise of the Tomb Raider استفاده شده است، را اعلام می کند. ما این خبر را هم اکنون منتشر کردیم چرا که عده ای از گیمرها و کاربران گمان کردند که تیم ما به دلیل نداشتن دانش و اطلاعات کافی در خصوص قفل های Denuvo ، از میادین خارج شده ایم. ما خلاف این طرز فکرها را ثابت خواهیم کرد! همچنین ثابت می کنیم که فعالیت تیم قدرتمند ۳DM با چنین قفل هایی متوقف نمی شود و ما شکست پذیر نخواهیم بود. ما ضعیف و نادان نیستیم!

بیشتر عناوین جدید بازی های ویدیویی که بر روی سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر می شوند، از قفل های Denuvo بهره می برند چرا که هنوز هیچ تیمی موفق به شکستن این قفل ها نشده است. اگر ادعای تیم هکری ۳DM درست باشد، ناشران و سازندگان عناوین ویدیویی مجبور هستند که از قفل های جدید و قدرتمند تری استفاده کنند.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در خصوص شکسته شدن قفل Denuvo چیست؟ آیا تیم ۳DM بزودی عناوین جدید مانند تام رایدر، Just Cause 3 و… را هک خواهند کرد؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را حتما با ما در میان بگذارید.

منبع: Kitguru



یک دیدگاه

مهردااد

اگه میتونستند تا حالا یه چیزی رو کرده بودند……….

دیدگاه ها:

  1. مهردااد گفت:

    اگه میتونستند تا حالا یه چیزی رو کرده بودند……….

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *