بررسی اعتیاد به موبایل، اینترنت و فضای مجازی در همایش سلامت، روان و رسانه

|
۰ دیدگاه

سالانه همایشی علمی با عنوان سلامت و روان و رسانه برگزار می شود که امسال ششمین دوره خود را پشت سر خواهد گذاشت.

به گزارش کلیک، این همایش با سه محور «وابستگی و اعتیاد به موبایل، اینترنت و فضای مجازی»، «شیوع و بار اختلالات روان» و «انگ و اختلالات روان» در روزهای 27 و 28 بهمن ماه سال جاری، در بیمارستان روزبه، برگزار خواهد شد.

همایش سلامت روان و رسانه در چند بخش برگزار خواهد شد. در بخش شبکه های اجتماعی، فضای محازی و سلامت روان موضوعات «قلدری در فضای مجازی»، «سودها و مضرات شبکه های مجازی»، «اعتیاد به فضای مجازی و روش سنجش پرسشنامه ای»، «توجه به حضور کودکان در فضای مجازی و رسانه» و «شکاف دیجیتالی در حوزه ارتباط و سلامت» مطرح می شوند.

سخنرانی این بخش نیز با عنوان «مفهوم جدید کودکی و حلقه های مفقوده در رسانه ای شدن دنیای کودک ایرانی» ارائه می شود.

سایر بخش های این همایش شامل سلامت روان، شیوع و بار اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان و پیشگیری، بازی و سرگرمی، سلامت روان چالش های علمی و عملی در رسانه، سینما و رسانه های تصویری و سلامت روان کودک، ادبیان و رسانه های نوشتاری می باشد.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.