خداحافظی ال جی و سامسونگ با تلویزیون های سه بعدی

|
۰ دیدگاه

اگرچه فیلم های 3D همچنان در بازار رقابت پرطرفدارند، اما تمایل به داشتن تلویزیون هایی با قابلیت پخش 3D در خانه چندان برای مخاطبین این گونه فیلم ها وسوسه انگیز نیست.

به گزارش کلیک، در چند سال گذشته بسیاری از تولیدکنندگان بر این باور بودند که گوشی هایی با قابلیت پخش 3D انقلابی عظیم در عرصه تکنولوژی بوجود خواهد آورد و تماشای فیلم هایی نظیر آواتار یا کنسول Nintendo 3D برای مخاطبین این تکنولوژی شگفت آور خواهد بود.

اما امروزه آمارها نشان از بی علاقگی مخاطبین به داشتن دستگاه های پخش 3Dدر خانه دارد؛ تا آنجا که شرکت های بزرگی نظیر سامسونگ و ال جی خبر از توقف تولید تلویزیون هایی با قابلیت پخش 3D داده اند. اگر چه هنوز شرکت هایی به تولید و طراحی این تلویزیون ها می پردازند اما کنارکشیدن این دو غول تکنولوژی از عرصه رقابت تولید تلویزیون های 3D خبر از به تاریخ پیوستن تدریجی این محصول می هد.

یکی از مدیران بلند پایه شرکت ال جی طی مصاحبه ای با اعلام خبر کاهش 20 درصدی تولید تلویزیون های 3D افزود، این فناوری ازین پس تنها در تلویزون های پرچمدار ال جی عرضه خواهد شد. این در حالیست که شرکت سامسونگ نیز در سال جاری میلادی خرید تجهیزات ملزوم برای تولید مانیتورهای 3D را متوقف کرده است.

0 پسندیده شده
لیلا حسینی
لیلا حسینی-کارشناس مترجمی زبان، دانشجوی ارشد مترجمی، در حال حاضر خبرنگار و مترجم حوزه اقتصادی و سیاسی روزنامه اقتصادی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.