اولین اپل استور در تهران راه اندازی می شود

|
۱ دیدگاه

رییس اتحادیه فناوران رایانه تهران، از افتتاح اپل استور در کشور خبر داد.

وی در این باره توضیح داد: فردی که مدعی دریافت مجوز از کمپانی اپل برای فروش رسمی محصولات این کمپانی در ایران است، در حال رایزنی با اتحادیه فناوران رایانه برای دریافت مجوزهای مورد نیاز برای فعالیت در کشور است.

به گزارش کلیک، سید مهدی میرمهدی در ادامه افزود: این فرد در حال حاضر فضای بزرگی را در خیابان طالقانی برای ارائه خدمات پس از فروش تهیه کرده است. اپل استور قرار است در خیابان سهروردی راه‌اندازی شود و انبار دپوی کالایی هم در جاده قم برای آن در نظر گرفته شده است.

وی هم چنین بیان کرد: من تاکنون مجوزی از ایشان ندیدم اما می گویند مجوزهای مورد نظر خود را از اپل آمریکا گرفته اند؛ در عین حال هنوز اسمی از وی روی سایت رسمی و نمایندگی های اپل نیست.

رییس اتحادیه فناوران اضافه کرد: بنده موقعیت مکانی فروشگاه، انبار و محل ارائه خدمات پس از فروش ایشان و تجهیزاتی که در نظر گرفته‌اند را دیده‌ام و از این جهت کمی در نظرم نشست زیرا امکانات گسترده ای برای این کار در نظر گرفته است. با این حال، تا کنون هیچ مجوزی نه از سمت وزارت صنعت، معدن و تجارت و نه کمپانی اپل از ایشان ندیده‌ام.

این در حالی است که علی رغم لغو تحریم های بین المللی پس از توافق هسته ای، همچنان تجارت و حضور مستقیم کمپانی های آمریکایی در ایران تحریم است.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: Hossein

سلام جناب رئوفي پور
ازتون خواهش دارم يك شماره ارتباطي باشركت ياشخصي كه اپل استور رودردست افتتاح دارند.
ممنون ميشم

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.