شماره تلفنی که در بازی FireWatch به درستی کار می کند!

همان طور که اطلاع دارید، مدتی پیش بازی جدید و زیبای FireWatch برای کنسول پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی منتشر شد. این عنوان توانست نمرات بسیار خوبی را کسب کند و مورد پسند بسیاری از گیمرها و منتقدان قرار بگیرد. در این عنوان می تواند شما را برای ساعت های زیادی سرگرم کند و در دنیای بزرگ و زیبای بازی FireWatch، می توانید به جست و جو بپردازید و از تجربه این بازی لذت ببرید. به تازگی یکی از کاربران این عنوان تصویری از کارت پرسنلی یک دیدبان جنگلی در این بازی منتشر کرده است که در این کارت پرسنلی، یک شماره تلفنی را مشاهده می کنیم که به درستی کار می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، به تازگی یکی از کاربران بازی FireWatch، مشغول جست و جو در محیط این عنوان زیبا بوده که با یک جعبه رو به رو می شود. این کاربر جعبه ذکر شده را باز کرده و کارت پرسنلی یکی از دیدبانان جنگل (در بازی FireWatch) را مشاهده می کند. در این کارت پرسنلی، آدرس دقیق محل سکونت دیدبان و شماره آن نوشته شده که نکته حیرت آور آن اینجاست که شماره نوشته به درستی کار می کند. این شماره مربوط به پارک ملی شوشون است که جنبه تبلیغاتی دارد. البته ممکن است بسیاری از گیمرها و کاربران این بازی از وجود همچنین شماره ای در طول بازی متوجه نشوند.

در زیر می توانید تصویر گرفته از شده از این کارت پرسنلی را مشاهده کنید.

Firewatch

هنوز علت استفاده کردن از شماره این پارک ملی در بازی FireWatch مشخص نیست. ممکن است سازندگان بخاطر تنبلی یک شماره تلفن خیالی تصور نکردند و بجای آن، از شماره واقعی و کاملا درستی استفاده کرده اند. امیدوار هستیم که این حدس ما اشتباه باشد و یا کمپانی سازنده با مسئولان پارک ملی شوشون همکاری کرده باشند چرا که در غیر این صورت، استودیوی Campo Santo زیر سوال می رود.

عنوان Firewatch یک بازی ماجراجویی اول شخص است که توانست رضایت گیمرها و منتقدان را جلب کند. داستان بازی از اینجا شروع می شود که شخصی به نام هنک زندگی خودش را رها می کند و به جنگل های volunteer می رود. او علاقه زیادی به دیدبانی دارد و برای مراقبت از جنگل های volunteer، شغل دیدبانی را انتخاب می کند. پس از ترک خانه به برج دیدبانی جنگل می رود که ناگهان توسط رادیو همکارتان گزارش یک آتش سوزی را می دهد. این آتش سوزی مهیب Yellowstone fires نام دارد که در سال 1988 رخ می دهد. وظیفه اصلی شما مهار آتش است اما این آتش آنقدر زیاد شده که شما مجبور هستید که از جنگل volunteer فرار کنید. بازی مستقل Firewatch توسط Campo Santo ساخته شده و در تاریخ ۹ فبریه سال ۲۰۱۶ مصادف با سه شنبه ۲۰ بهمن ماه سال ۱۳۹۴ برای کنسول نسل هشتم کمپانی سونی (PlaySTation 4) و کامیپوترهای شخصی مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز، لینوکس و MacOS منتشر شد.

همچنین شما می توانید نقد و بررسی بازی FireWatch را در رسانه کلیک مطالعه کنید. برای مشاهده نقد و بررسی این عنوان، اینجـــــــا کلیک کنید.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در خصوص شماره تلفن موجود در بازی FireWatch چیست؟ به نظر شما این کار بیانگر تنبلی سازندگان بازی است یا سازندگان از قرار دادن این شماره منظوری داشته اند؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را با دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

منبع: Segmentnextبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *