یازده میلیون نفر از سرویس موسیقی اپل استفاده می کنند

|
۰ دیدگاه

به تازگی در برنامه ای تلویزیونی، مدیران اپل راجع به جزئیات بعضی از سرویس های اپل و تعداد کاربران سرویس موسیقی اپل و آی کلود صحبت کردند.

به گزارش کلیک، بر اساس صحبت های این مدیران، در حال حاضر سرویس موسیقی اپل یازده میلیون نفر کاربر دارد که کاربران بابت خدمات آن پول می پردازند و آی کلود نیز 782 میلیون نفر کاربر دارد که سرویس های اپل را روی بیش از یک میلیارد دستگاه آن دریافت می کنند. آن ها اعلام کردند که دویست هزار آی مسیج در هر ثانیه رد و بدل می شود و هر هفته 750 میلیون تراکنش از طریق آی تیونز و اپ استور صورت می گیرد. با این حال، تعداد کاربران اپل تی‌وی و ساعت اپل اعلام نشد.

همچنین در این برنامه اعلام شد که یک نرم افزار جدید کنترل اپل تی‌وی به زودی معرفی می شود. بر اساس گفته ها، این کنترل جدید از هر جهتی شبیه به نرم افزار حاضر اپل تی‌ وی خواهد بود و این شامل نحوه استفاده از سیری هم می شود.

منبع : thenextweb

0 پسندیده شده
سیمین حمیدی
سیمین حمیدی هستم. فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار و دانشجوی ارشد صنایع دانشگاه شریف. ترجمه و سر در آوردن از اخبار و تازه های علم و تکنولوژی تقریبا تبدیل به یکی از برنامه های روزانه من شده. امیدوارم حاصل کارم برای خواننده های کلیک هم مفید باشه.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.