Dark Souls برای ایکس باکس وان منتشر شد

اگر یک گیمر حرفه ای باشید، با شنیدن نام فرانچایز Dark Souls به فکر مراحل سخت و طاقت فرسا می افتید! نسخه اول این فرانچایز توسط استودیوی FromSoftware ساخته شده، در تاریخ 22 سپتامبر سال میلادی 2011 برای کنسول های نسل هفتم کمپانی سونی و مایکروسافت (پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360) و رایانه های شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر شد. این بازی در میان عده از گیمرها به شدت محبوب شد و توانست فروش بسیار بالایی را تجربه کند. به همین خاطر گویا کمپانی مایکروسافت بزودی نسخه اول این بازی را کنسول ایکس باکس وان منتشر خواهد کرد. بر اساس جدیدترین گزارش منتشر شده، گیمرهایی که نسخه سوم بازی دارک سولز را پیش خرید کرده اند، می توانند به کمک قابلیت backwards compatible نسخه اول این فرانچایز را بر روی کنسول ایکس باکس وان خود تجربه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، بازی Dark Souls بزودی در لیست عناوین backwards compatible کنسول ایکس باکس وان قرار می گیرد! این خبر توسط شعبه استرالیا فروشگاه ایکس باکس منتشر شد. این شعبه در فروشگاه رسمی خود نوشته است:

برای مدت محدود با پیش خرید نسخه دیجیتالی بازی Dark Souls III، نسخه اول این فرانچایز را که در کنسول ایکس باکس وان قابل اجرا می باشد، به صورت رایگان دریافت کنید. کد فعال سازی نسخه اول بازی Dark Souls پس از گذشت 7 الی 10 روز از پیش خرید بازی دارک سولز 3 توسط فروشگاه ایکس باکس برای شما ارسال خواهد شد. شما می توانید این کد دریافتی را در وب سیت xbox.com/redeemcode ثبت کنید و نسخه ایکس باکس وان بازی دارک سولز را بازی کنید.

گویا این پیشنهاد ویژه فقط مختص نسخه دیجیتالی بازی دارک سولز 3 است و اگر شما قصد خرید نسخه فیزیکی این عنوان را دارید، نمی توانید از این فرصت پیش آمده استفاده کنید. البته توجه کنید که این پیشنهاد فقط در شعبه استرالیا فروشگاه ایکس باکس وجود دارد و در صورتی که بازی Dark Souls III را از وب سایت ها و فروشگاه های دیگر پیش خرید کنید، این پیشنهاد شامل شما نخواهد شد.

این اقدام در گذشته توسط استودیوی بتسدا انجام شده بود! در آن زمان شما با پیش خرید بازی فالوت 4 می توانستید بازی Fallout 3 را به کمک قابلیت backwards compatible بر روی کنسول ایکس باکس وان به صورت رایگان تجربه کنید. البته در صورت انتشار بازی دارک سولز برای کنسول ایکس باکس وان به کمک قابلیت backwards compatible، ممکن است گیمرها و کاربرانی که این بازی را در گذشته برای کنسول ایکس باکس 360 خریداری کرده بودند، بتوانند این بازی را به صورت رایگان در Xbox One بازی کنند.

اگر یکی از طرفداران پر و پا قرص این فرانچایز هستید، بهتر است هم اکنون تمرین های خودتان را برای رویایی با مراحل سخت و طاقت فرسا این بازی شروع کنید چرا که ممکن است 10 روز آینده نسخه اول این فرانچایز را بر روی ایکس باکس وان بازی کنید.

همچنین مدتی پیش سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی نسخه رایانه های شخصی بازی دارک سولز 3 مشخص شد. برای مشاهده متن کامل این خبر، اینجــــــــا کلیک کنید.

شایان به ذکر است که جدیدترین نسخه این فرانچایز با نام Dark Souls III در تاریخ ۱۲ آپریل سال آینده میلادی (۲۰۱۶) مصادف با ۲۴ فروردین ماه سال ۱۳۹۵ برای کنسول های نسل هشتم سونی و مایکروسافت (پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان) منتشر می شود. متاسفانه استودیوی Bandai Namco Entertainment و فرام سافتور تاریخ عرضه دقیق نسخه کامپیوترهای شخصی بازی Dark Souls III را مشخص نکرده است. طراح این بازی آقای Hidetaka Miyazaki است که در حال حاضر استودیوی FromSoftware این نسخه را توسعه می دهد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با عرضه نسخه ایکس باکس وان بازی دارک سولز چیست؟ آیا شما این بازی را بر روی کنسول ایکس باکس وان خود تجربه خواهید کرد؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را حتما در رسانه کلیک به اشتراک بگذارید.

منبع: Attack of the Fanboyبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *