ذخیره خودکار اطلاعات در کابل یو‌ اس‌ بی جدید

|
۰ دیدگاه

جالب است بدانید کابل شارژ گوشی شما می تواند حاوی اطلاعاتی باشد که به طور خودکار اطلاعات را در خود ذخیره می کند و در مواقع ضروری به داد شما می رسد!

به گزارش کلیک، به تازگی کابل یو‌ اس‌ بی جالبی طراحی شده است که می تواند با هر بار شارژ تلفن به صورت خودکار از اطلاعات آن نسخه پشتیبان تهیه کند.

این کابل از لحاظ شکل ظاهری تقریبا شبیه به کابل هایی است که می شناسیم؛ یک سمت آن میکرو یو‌ اس‌ بی و سمت دیگر یو‌ اس‌ بی استاندارد قرار دارد که برای مثال می تواند به کامپیوتر وصل شود تا تلفن را شارژ کند. اما در یکی از دو انتهای کابل یک واحد حافظه هم وجود دارد که محتوای تلفن شما را در خود ذخیره می کند؛ محتوایی شامل عکس ها، پیام ها، آهنگ ها، مخاطبین و فایل ها. احتمالا مشتریان از این کابل به عنوان راه اصلی ذخیره اطلاعات خود استفاده نمی کنند، اما این کار می تواند راهی مطمئن برای مواقعی باشد که شخص فراموش کرده تا از اطلاعات مورد نیاز خود نسخه پشتیبان تهیه کند.

البته این کابل قیمت بالایی هم دارد و برای یک کابل 16 گیگابایتی باید حدود 57 دلار هزینه کرد.

منبع : phandroid

0 پسندیده شده
سیمین حمیدی
سیمین حمیدی هستم. فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار و دانشجوی ارشد صنایع دانشگاه شریف. ترجمه و سر در آوردن از اخبار و تازه های علم و تکنولوژی تقریبا تبدیل به یکی از برنامه های روزانه من شده. امیدوارم حاصل کارم برای خواننده های کلیک هم مفید باشه.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.