اداره ای مرتب با صندلی های خود پارک شونده نیسان

|
۰ دیدگاه
nissan-has-created-self-parking-office-chairs

در حالی که وسایل نقلیه موتوری هنوز چندان هوشمند و پیشرفته نشده اند شرکت نیسان وسیله جدیدی با عنوان صندلی های خود پارک شوند ساخته است.

به گزارش کلیک، این صندلی مدرن با یک مرتبه دست زدن به موقعیت اصلی خود در پشت میز باز می گردد و باعث می شود اداره ای منظم و مرتب داشته باشید. البته مشاهده این صحنه همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، واقعا جالب است. نیسان می گوید این صندلی های اوکامورا توسط چهار دوربین مختلف نصب شده روی دیوار ها ردیابی شده و به طور همزمان توسط Wi-Fi کنترل می شوند.

BBpwfMI.img

از آنجایی که این یک نمونه اولیه است، نباید انتظار داشته به این زودی ها وارد بازار شود. آنچه در این تصویر مشاهده می کنید فقط یک نمایش جهت ترویج فناوری پارک هوشمند شرکت های ژاپنی سازنده وسایل خودکار است و بنابر این شما فعلا باید پراکندگی صندلی ها را در سراسر اداره خود تحمل کنید.

منبع: msn

0 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی هستم دانشجوی رشته زبان انگلیسی چند سالی هست که در زمینه مهارت های مختلف رایانه ای فعالیت دارم، از طراحی و مدیریت سایت گرفته تا طراحی گرافیکی.طراحی کامپیوتری جزو علایقم هست و با نرم افزار های مختلف در این زمینه کار می کنم. فعلا هم مقالات و مطالب انگلیسی رو ترجمه می کنم. امیدوارم این مطالب براتون مفید باشه
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.