هدست های واقعیت مجازی سونی در فصل پاییز عرضه می شوند

|
۰ دیدگاه

سونی پاییز امسال از هدست واقعیت مجازی خود رونمایی خواهد کرد.

به گزارش کلیک، “پائول رینز” مدیرعامل شرکت  Gamestop و طراح سیستم های واقعیت مجازی، شب گذشته طی مصاحبه ای در کانال فاکس بیزینس از رونمایی هدست واقعیت مجازی در پاییز امسال خبر داد. این شرکت که علاوه بر سونی در تولید و طراحی هدست واقعیت مجازی با شرکت هایی از جمله اچ تی سی و اوکولوس نیز همکاری دارد، در پاییز امسال هدست واقعیت مجازی را با نام سونی عرضه خواهد کرد.

این گفتگوی تلویزیونی که با بحث حول محور آمار و ارقام در تمایل 70 درصدی آمریکایی ها به انجام بازی های پلی استیشن به صورت واقعیت مجازی آغاز شد، در ادامه به روند مذاکرات این شرکت با دو غول عرصه تکنولوژی اچ تی سی و اوکولوس در عرضه محصولات واقعیت مجازی پرداخت. Gamestop همچنین برای رونمایی از محصولات سونی در پاییز به همزمانی رونمایی شرکت های تولید کننده بازی های پلی استیشن و همچنین سازنده کنسول های بازی خبر داد و افزود: این فصل بهترین زمان برای معرفی چنین محصولاتی در دنیای تکنولوژیست.

طبق برنامه ریزی های انجام شده، سونی در پاییز سال جاری به رونمایی از  آخرین دستاورد خود در حوزه تکنولوژی واقعیت مجازی خواهد پرداخت و این در حالیست که اچ تی سی  پیش فروش محصولات واقعیت مجازی را از 29 فوریه آغاز خواهد کرد. شرکت اوکولوس هم از این رقابت دورنمانده و پیش فروش “Oculus Rift” را از ماه آینده آغاز خواهد کرد.

در انتها شایعاتی مبنی بر پیوستن دو غول تکنولوژی اپل و گوگل به حوزه تولید و طراحی کنندگان ملزومات واقعیت مجازی به گوش می رسد.

منبع : msn

0 پسندیده شده
لیلا حسینی
لیلا حسینی-کارشناس مترجمی زبان، دانشجوی ارشد مترجمی، در حال حاضر خبرنگار و مترجم حوزه اقتصادی و سیاسی روزنامه اقتصادی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.