نسخه بتای The Division را دانلود کنید

در خبرهای گذشته خدمت شما کاربران عزیز رسانه کلیک عرض کردیم که در اواخر ماه میلادی جاری، کمپانی یوبی سافت نسخه بتای دیگری از عنوان بی نظیر Tom Clancy’s The Division در دسترس تمامی کاربران و گیمرها قرار خواهد داد. کم کم به انتشار این نسخه نزدیک می شویم و اگر می خواهید نسخه بتای بازی Tom Clancy’s The Division را هر چه زودتر تجربه کنید، هم اکنون این بازی را به صورت رایگان دریافت کنید. بر اساس اطلاعات منتشر شده، کمپانی یوبی سافت پیش دانلود نسخه بتای عنوان دیویژن را فعال کرده و کاربرانی که اجازه دسترسی به این نسخه را دارید، می توانند هم اکنون این نسخه را دانلود کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، مدتی پیش کمپانی یوبی سافت به صورت رسمی تایید کرد که دارندگان پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی هم اکنون می توانند از شبکه های ایکس باکس لایو، پلی استیشن و یوبی پلی نسخه بتای بازی Tom Clancy’s The Division را دریافت کنند. با این کار، دیگر در زمان انتشار نسخه بتای بازی، گیمرها وقت خود را برای دانلود این نسخه تلف نمی کنند و از اولین ثانیه فعال شدن سرورها می توانند این نسخه را بازی کنند.

طبق ادعا و اطلاعات قابل دسترس در وب سایت ایکس باکس، نسخه بتای بازی Tom Clancy’s The Division در تاریخ ۱۸ فبریه سال میلادی جاری برای کنسول ایکس باکس وان در دسترس قرار می گیرد. دارندگان کنسول پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی نیز از تاریخ ۱۹ فبریه می توانند این نسخه بتا را بازی کنند. لازم است بدانید که تا تاریخ 21 فبریه سال میلادی جاری مصادف با یک‌ شنبه 2 اسفند 1394 قادر به تجربه این نسخه هستید. البته ممکن است کمپانی یوبی سافت به مدت 24 این نسخه را تمدید کند اما هنوز هیچ اطلاعاتی در این خصوص منتشر نشده است.

نسخه بتای بازی Tom Clancy’s The Division حدود 27 گیگابایت حجم دارد و در صورتی که نسخه بتای اول این بازی را دانلود کرده و آن را در سیستم خودتان داشته باشید، فقط با دریافت 1.6 گیگابایت از نسخه جدید، می توانید نسخه بتای دوم بازی دیویژن را بازی کنید.

اولین نسخه بتای بازی Tom Clancy’s The Division توسط کمپانی یوبی سافت در تاریخ ۲۸ ژانویه را برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس قرار گرفت تا گیمرها و کاربران بتوانند پیش از انتشار نسخه اصلی بازی، این عنوان بی نظیر را تجربه کنند و مشکلات و ایرادات بازی را با سازندگان در میان بگذارند. خوشبختانه این نسخه توانست رضایت گیمرها را به دست بیاورد و در میان گیمرها محبوب شود. به همین علت کمپانی یوبی سافت به دلیل درخواست های فراوان، این نسخه را 48 ساعت تمدید کرد و در نهایت این نسخه تا تاریخ ۲ فبریه در دسترس گیمرها قرار گرفت. البته برخی از گیمرها گله هایی در خصوص وجود تقلب گرها داشتند که امیدواریم در نسخه نهایی این بازی شاهد هیچ گونه تقلب نباشیم.

داستان اصلی بازی Tom Clancy’s The Division مربوط به ویروسی است که کل شهر نیویورک را به آشوب کشانده و جان بسیاری از مردمان را می گیرد. این ویروس خطرناک به کمک پول به راحتی از فردی به فرد دیگر منتقل می شود و در نهایت تغییراتی در ژنتیک فرد به وجود می آید که منجر به مرگ او می شود. اما به نظر شما در کدام روز بیشترین میزان پول بین مردم و فروشنده ها رد و بدل می شود؟ جمعه سیاه! به همین خاطر این ویروس خطرناک در جمعه سیاه کل شهر را فرا گرفته و زیبایی سال نو را از تمام مردم می گیرد. شما به کمک دوستانتان در نقش یک سرباز وظیفه دارید که شهر نیوروک را از فاجعه نجات دهید و نظم را در این شهر برقرار کنید. برای این کار باید ابتدا برای شما مشخص شود که چه کسی این ویروس را درست کرده است؟ هدف آن چه بوده است؟ بر اساس ادعای سازندگان، شما در طول بازی به دنبال پاسخ این سوالات خواهید بود.

شایان به ذکر است که این بازی بی نظیر را در تاریخ ۸ مارس سال ۲۰۱۶ مصادف با سه شنبه ۱۸ اسنفد ماه سال ۱۳۹۴ بر روی کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و همچنین کامپیوترهای شخصی مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با بازی Tom Clancy’s The Division چیست؟ آیا شما نسخه بتای قبلی این عنوان بی نظیر را تجربه کرده اید؟ نسخه بتای این عنوان را چگونه ارزیابی می کنید؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را با دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

منبع: VG247بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *