شیک ترین هاب هوشمند خانگی به بازار عرضه شد

یک هاب هوشمند خانگی با ظاهری کاربر پسندانه و مطلوب به بازار عرضه شده است. بنابراین می توانیم با هاب های قدیمی که ظاهری نامطلوب داشتند خداحافظی کنیم!
به گزارش کلیک، سنس (Sense) یک هاب هوشمند خانگی جدید است که امروز در Kickstarter آغاز به کار کرد. این هاب پایه ای چوبی دارد که بلوکی منحنی را نگه می دارد. این بلوک جسمی خمیده و سیاه است که بسیار مطلوب و زیبا به نظر می رسد.
Silk Labs ظاهراً توسط تیمی به وجود آمده است که سیستم عامل فایرفاکس را ساخته است و توسط کسی اداره می شود که قبلاً به عنوان مدیر فنی هیئت مدیره موزیلا خدمت کرده است. این تیم قصد دارند سنس را به پلت فرمی برای خانه های هوشمند تبدیل کنند که به هرکس اجازه می دهد نرم افزارهایی را برای آن بسازد که می تواند با محصولات خانگی متنوع گفتگو کرده و به تمامی آن ها با روش های هوشمند اتصال یابد.
hub
سوال بزرگ در مورد سنس این است که به عنوان یک هاب هوشمند خانگی واقعاً چقدر مطلوب عمل می کند؟  Silk Labs عقیده دارد که این هاب می تواند با Philips Hue و نورهای Lifx در کنار ترموستات Nest و سیستم صوتی Sonos متصل شود. البته این موضوع کاملاً مشخص نیست. این هاب تنها از وای فای و بلوتوث برای اتصال به محصولاتی که می توانند با سایر دستگاه ها کار کنند، استفاده می کند. این موضوع می تواند کمی محدود کننده باشد، اما احتمال دارد رویاهای Silk Labs این هاب را به آن چه  که اکنون گونه خانگی IFTTT است، تبدیل کند و در آن به شما اجازه دهد محصولات چندگانه ای را که به نحو دیگری متصل نمی شوند را به هم پیوند دهید.
محلی بودن، بخش بزرگی از گام Silk Lab بوده و شامل تثبیت موقعیت آن به عنوان انتخابی ایمن و محفوظ برای خانه هوشمند است. اما مجدداً محصولی ناتمام است چرا که دقیقاً مشخص نیست که به چه شکل این هدف را برآورده می سازد. سنس در خانه شما زندگی می کند و  از این که چه زمانی داخل و یا خارج خانه هستید مطلع است. همچنین شامل یک دوربین نیز می باشد؛ بنابراین می تواند افرادی را که وارد یک اتاق می شوند تشخیص دهد.
سنس در کمپین Kickstarter مربوط به Silk Lab با قیمت 249 دلار در دسترس است. این شرکت قصد دارد  این هاب ها را از ماه دسامبر عرضه نماید، اما کدهای مربوط به آن قبل از این تاریخ برای توسعه کنندگان باز خواهد بود.

منبع:msnبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *