مقالات فوری فیس بوک از ماه مارس برای ناشران در دسترس خواهد بود

اقدام فیس بوک در جهت راه اندازی سرویس مقالات فوری کمک شایانی به سرعت بارگذاری سایت فیس بوک نموده است.

به گزارش کلیک، فیس بوک از تاریخ 12 مارس برای تمام ناشران در سراسر جهان برنامه مقالات فوری را ارائه خواهد کرد. این عمل در راستای کنفرانس F8 آینده این شرکت است که در آن فیس بوک ممکن است از برخی از محصولات یا اطلاعیه های جدید خود نیز رونمایی کند. تاکنون بسیاری از ناشران لینک هایی از وب سایت های مربوطه خود در فیس بوک قرار داده اند که موجب ترافیک زیادی در این سایت شده است، اما این فرآیند در یک گوشی روند بسیار طولانی تری دارد، که حدود 7 الی 8 ثانیه خواهد بود.

به گفته جاش رابرتز مدیر تولید فیس بوک: “سازمان های رسانه ای و روزنامه نگاران بخش جدایی ناپذیر فیس بوک هستند و ما متعهد هستیم تا محصولاتی ارائه کنیم که بهترین تجربه را برای ناشران و خوانندگان آنها فرآهم کند.”
این شرکت معتقد است که مقالات فوری را به این دلیل ارائه می کند تا مشکل ویژه زمان بارگذاری طولانی این سایت در اینترنت موبایل را حل کنند، زیرا این موضوع برای افرادی که اخبار را از گوشی خود دنبال می کنند یک تجربه ناخوشایند ایجاد می کند. با ارائه مقالات فوری برای همه ناشران، دسترسی آنها به مخاطبان خود در فیس بوک ساده تر می شود. هدف فیس بوک از این اقدام بارگذاری سریع تر محتواها و در نتیجه تشویق کاربران برای صرف زمان بیشتر در این شبکه است.
رابرتز همچنین اشاره می کند که ایجاد مقالات فوری به هر ناشر امکان می دهد تا گزارش های مناسب تری را ارائه کند که به سرعت برای مردم سراسر جهان بارگذاری می شوند. آنها می توانند از طریق مقالات فوری تجربه مردم و تبلیغات و اطلاعات آنها را تحت کنترل داشته باشند. فیس بوک با این اقدام می خواهد تا مردم را به گزارش ها، پست ها، ویدئوها یا عکس هایی که برای آنها مهم تر است مرتبط کند.

منبع:thevergeبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *