نصب سریع اپلیکیشن ها روی گوشی اندرویدی از طریق رایانه

|
۰ دیدگاه

فروشگاه گوگل پلی مرجعی برای دریافت اپلیکیشن ها، موسیقی ها، کتاب ها و سایر موارد مرتبط با اندروید است. البته بیشتر افراد از گوگل پلی به عنوان مکانی برای گشت و گذار بین اپلیکیشن های مختلف استفاده می کنند.

کلیک – ممکن است شما از یکی از دلچسب ترین قابلیت های گوگل پلی بی خبر باشید. همه افراد تایپ کردن با رایانه و کیبورد را به تایپ با تلفن همراه ترجیح می دهند، چرا که مجبور نیستند به مدت طولانی گوشی را در دستشان نگه دارند و به راحتی در حالی که پشت میز رایانه نشسته اند این کار را انجام می دهند. حال چرا از همین روش برای نصب اپلیکیشن ها استفاده نکنیم؟ اگر شما قصد دارید اپلیکیشن جدیدی را امتحان کنید ولی گوشی موبایل همراهتان نیست، می توانید به راحتی از طریق اینترنت به حساب گوگل پلی خود وارد شده و اپلیکیشن مورد نظر را به تلفن خود ارسال کنید.

شما می توانید گوگل پلی را همانطور که در گوشی خود باز می کنید در رایانه نیز باز کرده و مرور کنید که حتی از جنبه هایی برای مرور اپلیکیشن ها بهتر هم هست. تا زمانی که شما به اکانت خود متصل هستید، هر دستگاه دیگری هم که به آن اکانت متصل است قابلیت دریافت اپلیکیشن ها از طریق وب و اینترنت را دارد.

تنها کاری که شما باید انجام دهید پیدا کردن اپلیکیشن مورد نظر و سپس کلیک کردن روی دکمه Install است. اگر شما از چند دستگاه مختلف استفاده می کنید، می توانید تعیین کنید که اپلیکیشن مورد نظر برای کدامیک ارسال شود. البته باید توجه داشت که بعضی از اپلیکیشن ها با همه دستگاه ها سازگار نیست. بعضی از آن ها قابلیت اجرا روی تبلت را ندارند و همچنین اگر نسخه اندروید دستگاهتان قدیمی باشد، ممکن است اپلیکیشن روی آن باز نشود.

منبع: makeuseof

0 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.