Assassin’s Creed دیگر به صورت سالانه عرضه نخواهد شد

در خبرهای گذشته به اطلاع شما رساندیم که کمپانی یوبی سافت در سال میلادی جاری نسخه جدیدی از فرانچایز Assassin’s Creed را منتشر نخواهند کرد و این کمپانی قصد دارد یک سال به این بازی استراحت دهد. البته این کمپانی فرانسوی قصد دارد جای خالی نسخه جدید بازی اساسین کرید را با عرضه بازی بی نظیر Watch Dogs 2 پر کند! حال بر اساس جدیدترین خبر منتشر شده در فضای مجازی، کمپانی یوبی سافت مدتی پیش در گزارش مالی خود ذکر کرد که ممکن است دیگر شاهد عرضه سالانه نسخه جدید از فرانچایز Assassin’s Creed نباشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، همان طور که می دانید، بسیاری از گیمرها و منتقدان ادعا می کنند که عرضه سالانه نسخه جدید از فرانچایز اساسین کرید به این سری لطمه وارد می کند و سالانه از کیفیت آن کاسته می شود. برخی دیگر از گیمرها معتقد هستند که تمامی نسخه های جدید این فرانچایز تکراری شده و آن لذت و تجربه اولیه را به همراه ندارد. هفته گذشته کمپانی یوبی سافت به صورت رسمی تایید کرد که قصد دارد به فرانچایز اساسین کرید استراحت دهد و در سال 2016 هیچ نسخه جدیدی از این بازی منتشر نخواهد شد. البته ممکن است در سال میلادی جاری، نسخه های فرعی این فرانچایز، بروز رسانی ها و بسته های الحاقی متعددی از خانواده اساسین کرید عرضه شود، اما به صورت رسمی هیچ نسخه جدیدی عرضه نمی شود. کمپانی یوبی سافت در خصوص این استراحت اعلام کرد که قصد دارد به گذشته این فرانچایز بازگردد و کل سری اساسین کرید را بررسی کند.

بر اساس خبرهای منتشر شده در منابع معتبر خارجی، آقای Yves Guillemot، مدیر عامل کمپانی نامدار یوبی سافت، در گزارش مالی این شرکت اعلام کرد که در صورت بازگشت این سری، دیگر شاهد عرضه سالیانه آن نخواهیم بود. ایشان در این خصوص اینگونه صحبت کرد:

ما مشاهده و دریافت کردیم که باید به فرانچایز اساسین کرید به مدت کافی زمان دهیم تا سازندگان در این مدت بتوانند بر روی این بازی به خوبی کار کنند و تمام مکانیزم ها و عملکرد بازی را ارتقا دهند.

ایشان در ادامه صحبت های خود اضافه کرد:

چیزی که ما امروز بر آن پای بند هستیم این است که در آینده حتما شاهد عرضه نسخه های جدیدی از فرانچایز اساسین کرید خواهیم بود اما ممکن است نتوانیم به صورت سالانه آن را منتشر کنیم.

پس از صحبت های آقای ووس گلیموت، آقای Alain Martinez، مدیر ارشد مالی کمپانی یوبی سافت، در بیانیه ای در این خصوص اعلام کرد که ممکن است تیم سازنده نسخه های بعدی فرانچایز اساسین کرید، نوآوری های زیادی را در بازی به وجود بیاورند و در این صورت به احتمال زیاد سیاست های کمپانی یوبی سافت تغییر پیدا خواهد کرد و دوباره شاهد عرضه سالیانه این فرانچایز باشیم.

جدیدترین و آخرین نسخه از این فرانچایز، با نام Assassin’s Creed Syndicate در تاریخ 23 اکتبر سال میلادی 2015 (جمعه 1 آبان 1394) برای کنسول های نسل هشتم کمپانی مایکروسافت و سونی (ایکس باکس وان و پلی استیشن 4) و همچنین رایانه های شخصی مبتنی بر سیستم عامل مایکروسافت ویندوز توسط کمپانی یوبی سافت منتشر شد. خوشبختانه نوآوری ها و داستان این نسخه در مقایسه با بازی Assassin’s Creed Unity بیشتر و بهتر بوده و به همین علت توانست فروش بالایی را تجربه کند. در کنار فروش بالا، بیشتر منتقدان و گیمرها نیز از بازی اساسین کرید سندیکیت راضی بودند و نمرات بسیار خوبی را به این عنوان نسبت داده اند.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با عرضه نشدن نسخه های جدید بازی Assassin’s Creed به صورت سالانه چیست؟ به نظر شما این اقدام کمپانی یوبی سافت به نفع این سری خواهد بود؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را حتما در رسانه کلیک در میان بگذارید.

منبع: VG247بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *