Quantum Break گلد شد

یکی از مورد انتظارترین عناوین ویدیویی سال میلادی جاری، بازی Quantum Break است که مدتی پیش استودیوی رمدی اینترتیمنت نسخه رایانه های شخصی این بازی را تایید کرد. این بازی که قرار است در اوایل ماه آپریل برای کنسول ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شود، گلد شده است! این خبر به صورت رسمی توسط خالق این بازی، آقای سم لیک، در شبکه اجتماعی بزرگ توییتر در قالب یک توییت منتشر شد. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه رسانه کلیک باشید.

به گزارش کلیک، مدتی پیش آقای سم لیک، یکی از مدیران استودیوی رمدی اینترتیمنت، در صفحه شخصی شبکه اجتماعی توییتر خود اعلام کرد که بازی Quantum Break گلد شده و کار ساخت این بازی به اتمام رسیده است. ایشان به همین مناسبت، با یک بطری شامپاین این موفقیت را جشن گرفت!

آقای سم لیک در توییتر نوشت:

عنوان Quantum Break گلد شد.

— Sam Lake (@SamLakeRMD) February 19, 2016

گلد شدن یک بازی ویدیویی به این معنی است که سازندگان کار ساخت بازی را به اتمام رسانده اند و این بازی را بر روی دیسک ها، وب سایت ها، فروشگاه ها و… قرار می دهند. البته هنوز بیش از یک ماه به انتشار بازی Quantum Break باقی مانده و گلد شدن این بازی باعث شد که مطمئن شویم بازی در تاریخ مقرر عرضه می شود و با هیچ گونه تاخیری رو به رو نخواهیم شد.

البته امروزه بسیاری از سازندگان بازی های ویدیویی از بازی هایشان پس از انتشار رسمی با عرضه بروز رسانی ها، بسته الحاقی و محتوای اضافه، پشتیبانی می کنند و پروسه گلد شدن چندان اهمیتی ندارد چرا که بعد از به اتمام رساندن کار ساخت این بازی، باید ساخت بسته های الحاقی، بروز رسانی ها و… را شروع کنند. البته هنوز هیچ بسته الحاقی برای بازی Quantum Break معرفی نشده و در این خصوص اطلاعاتی در دسترس نمی باشد.

خبرهای زیادی در این چند روز اخیرا از بازی Quantum Break منتشر شده که می توان به قابلیت انتقال سیو بین رایانه های شخصی و کنسول ایکس باکس وان اشاره کرد. همچنین گیمرها و کاربران با پیش خرید نسخه ایکس باکس وان عنوان Quantum Break تا قبل از تاریخ 4 آپریل، می توانند در زمان عرضه، علاوه بر دریافت نسخه ایکس باکس وان بازی، به صورت رایگان نسخه رایانه های شخصی را نیز هدیه بگیرند.

علاوه بر این، کمپانی مایکروسافت مدتی پیش به صورت تایید کرد که بازی Quantum Break بر روی شبکه استیم قرار نخواهد گرفت و گیمرها برای خرید این بازی تنها باید به فروشگاه رسمی ویندوز استور مراجعه کنند. بر اساس تحلیلگران صنعت بازی های ویدیویی، این اقدام مایکروسافت برای جذب مشتری فروشگاه ویندوز استور صورت می گیرد.

عنوان Quantum Break در سبک شوتر اول شخص است که عنصر و قدرت اصلی بازی، توقف زمان خواهد بود و گیمرها به کمک این قدرت، به مبارزه خواهند پرداخت. بر اساس آخرین و جدیدترین اطلاعات منتشر شده توسط منابع معتبر خارجی، بازی Quantum Break در تاریخ ۵ آپریل سال ۲۰۱۶ مصادف با سه شنبه ۱۷ فروردین ماه سال ۱۳۹۵ به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتم کمپانی مایکروسافت یعنی ایکس باکس وان و رایانه های شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز ۱۰ منتشر خواهد شد.

در انتهای این خبر، دیدگاه شما در خصوص بازی Quantum Break چیست؟ شما این بازی بی نظیر را بر روی کدام پلتفرم تجربه خواهید کرد؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خودتان را با دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

منبع: Gamespotبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *