سونی احتمالا فردا از هدفون بی سیم Smart Ear رونمایی می‌کند

سونی تا کنون بیشتر بر روی نمایشگاه CES تمرکز داشته، اما با برداشتن نخستین گام خود در بازار رو به رشد هدفون‌های هوشمند، برای MWC امسال برنامه هایی دارد. اخیرا خبر هایی در مورد هدفون جدید سونی که ظاهرا نام آن گوش هوشمند است، به بیرون درز کرده است.

به گزارش کلیک، گفته می‌شود در این هدفون سیستم وایرلس تعبیه شده است و شبیه به  Moto Hint است؛ و سونی این وعده را داده است که در آینده پرچم دار هدفون‌ هایی خواهد بود که کوچک، هوشمند و مجهز به بلوتوث هستند و نیز دارای قابلیت‌ های کاربردی خوبی خواهد بود. اگرچه زمانی که  Hint نخستین بار این هدفون ها را در سال 2014 عرضه کرد، نقایصی داشت اما این بار سونی نسخه کامل تری از این هدفون ارائه داده است.

این هدفون که ظاهرا به معنای واقعی وایرلس است، در سال گذشته توجه کمی را به خود جلب کرده است و در CES امسال هم محصولات کمی از سازندگان این نوع  دستگاه‌های جانبی نمایش داده شد. همچنین شایعات منتشر شده حاکی از این هستند که اپل قصد دارد هدفون‌ های مختص به خود را همراه با آیفون 7 که جک 3.5 میلی متری در آن دیده نمی‌ شود، عرضه کند. همان طور که از نام و شکل این هدفون پیدا است، گوش هوشمند سونی چیزی فراتر از هدفون های حال حاضر بازار است و جایگزین هدفون‌ های استریو شده است. اگر سونی واقعاً قصد داشته باشد این محصول را عرضه کند، انتظار می‌ رود فردا در مراسم اختصاص خود در MWC از این محصول رونمایی کند.

منبع: thevergeبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *