آیا دوران طلایی توییتر رو به پایان است؟

بحث های زیادی در زمینه رو به پایان بودن دوران توییتر مطرح است، اما این بحث ها تا چه حد واقعیت دارد؟

به گزارش کلیک، دو هفته پیش شرکت توییتر اعلام کرد که در حال تشکیل شورای اعتماد و امنیت، به منظور مبارزه با سو استفاده از آنچه توییتر به آن شهرت یافته بوده و این خبر تنها یک روز قبل از مشخص شدن درآمد پایین (نه آنقدر پایین که پیش بینی شده بود) سه ماهه ی انتهایی سالبه بیرون درز کرد.
اکنون توییتر تنها با قابلیت جستجوی یکپارچه ی تصاویر GIF، سخت در تلاش برای رشد پایگاه اجتماعی خود دارد. مدیر ارشد تولید شرکت اعلام کرده از امروز اعضا هنگام فرستادن پیام، یک دکمه جستجوی عکس را خواهند دید.

آن دکمه حاصل یک همکاری بین توییتر و دو سایت میزبان تصاویر GIPHY و Riffsy است. در بیانیه های جداگانه ای، موسسان وب سایت های مذکور، خرسندی خود را از این شراکت ابراز کرده اند.
در همین رابطه موسس GIPHY گفته: “GIPHY تصاویر را در لحظه وقوع به نمایش می گذارد تا امکان مکالمه و نظردهی زنده را برای توییتر فراهم کند. اعضای GIPHY برای اخبار، سرگرمی، ورزش و هرموضوعی که بتواند به غنی کردن توییت ها (پیام های توییتری) کمک کند، عکس تولید می کنند.
یکی از موسسان Riffsy در همین زمینه معتقد است با تصاویر، چیزهای زیادی را می توان ابراز کرد و کلید در پیدا کردن تصویر درست در لحظه ایست که به سرعت و کارآمد ابراز کننده ی احساسات شماست. او در ادامه می افزاید: “ما خرسندیم از اینکه ببینیم این شراکت با توییتر چه طور پیش میرود و اینکه ببینیم اعضای توییتر تصاویر خود در زندگی روزمره بابقیه شریک می شوند یا خیر”
آیا شما از قابلیت جستجوی تصاویر توییتر هیجان زده اید؟ یا توییتر تنها مرگ غیرقابل اجتنابش را به تاخیر می اندازد؟

منبع: insiderبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *