سونی اکسپریا XA با ظاهری جدید به MWC 2016 آمد

|
۰ دیدگاه

سونی با رونمایی از جدیدترین فناوری به کار گرفته شده در گوشی های همراه، در کنفرانس جهانی موبایل امسال از سونی اکسپریا XA پرده برداری کرد.

به گزارش کلیک، سونی همچنان با معرفی گجت های خارق العاده پیشتاز MWC 2016 است. این شرکت که طی کنفرانس جهانی موبایل جدیدترین طراحی خود یعنی گوشی اکسپریا XA را به علاقه مندان این برند بین المللی معرفی کرد، از ویژگی های منحصر به فرد این محصول نیز ابهام زدایی کرده است.

این گوشی که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان در زمینه، دوربین، باتری و همچنین طراحی فوق ظریف پیشرفت داشته است از بهترین های سونی به شمار می رود.

“هیروکی تتوکی” مدیر ارشد طراحی این شرکت، با اشاره به استفاده روز از افزون از ابداعات خلاقانه سونی در تولید گوشی و گجت های هوشمند این شرکت افزود، تمامی متخصصان در این شرکت سعی دارند تا محصولاتی را عرضه کنند که جزئی جدایی ناپذیر از زندگی افراد باشد.

همچنین از مشخصات سخت افزاری این گوشی می توان به صفحه نمایش با حاشیه کمتر، اندکی خمیدگی و از همه مهم تر طول عمر باتری 2 روزه این گوشی اشاره کرد. لازم به ذکر است سونی اکسپریا XA با ویژگی شارژر هوشمند Qnovo Adaptive  قابل تطبیق است.

منبع: phonearena

0 پسندیده شده
لیلا حسینی
لیلا حسینی-کارشناس مترجمی زبان، دانشجوی ارشد مترجمی، در حال حاضر خبرنگار و مترجم حوزه اقتصادی و سیاسی روزنامه اقتصادی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.