Xperia Agent CONCEPT به عنوان رباط دستیار عمل می کند

|
۰ دیدگاه

سونی امروز طی رویداد مطبوعاتی کنگره جهانی موبایل سال 2016، تلفن های هوشمند جدید سری X، شامل Xperia X، Xperia XA و Xperia XPerformance را معرفی کرد.

به گزارش کلیک، سونی محصولی که شایعه شده بود رقیب Moto Hint است، به همراه تعدادی از اکسپریا کانسپت ها (Xperia Concept) شامل پروژکتور قابل حمل، یک دوربین پوشیدنی و Xperia Agent که شاید جذاب ترین آنها باشد را به نمایش گذاشت. ظاهرا سونی با این کانسپت های جدید قصد دارد از نام تجاری اکسپریا به جز تلفن هوشمند و تبلت، در زمینه‌ های دیگر نیز بهره ببرد. ما نگاهی به پرژکتور اکسپریا انداختیم و اطلاعاتی در مورد سری X این محصول بدست آوردیم، اما بیایید نگاهی به Xperia Agent بیندازیم.
Xperia Agent، نمونه ای از دستیار هوشمند خانگی است که مردم را به یاد Amazon Echo می اندازد، اما این محصول دارای یک سطح صورت مانند و نمایشگر نیز هست. سونی طی رویداد، روی استیج چیز زیادی در مورد Xperia Agent نگفت و هنوز معلوم نیست سونی علاوه بر دستورات صوتی چه موارد دیگری به آن اضافه کرده است. با این حال ظاهرا سونی به محصولات پوشیدنی و اینترنت اشیا علاقه پیدا کرده است. احتمالا Xperia Agent شبیه به BSP60 خواهد بود؛ یک بلندگوی بلوتوثی هوشمند که شبیه به زنگ های قدیمی مدارس است و سونی سال گذشته آن را عرضه کرد. BSP60 به فرامین صوتی پاسخ می دهد و بعنوان یک ساعت زنگدار هم عمل می کند.

منبع: androidheadlines

0 پسندیده شده
هدی زارعی.کارشناس ارشد زبان انگلیسی. علاقه مند به فناوری های پزشکی و بیولوژیکی.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.