با فناوری VOOC شرکت OPPO در پنج دقیقه تلفن هوشمندتان را شارژ کنید

شرکت OPPO امروز فناوری جدید شارژ فوق سریع خود(VOOC) را در کنگره جهانی موبایل (MWC) در بارسلونا معرفی کرد.

به گزارش کلیک، این فناوری می تواند یک دستگاه با باتری 2000 میلی آمپری را در پنج دقیقه تا 45 درصد شارژ و تا 10 ساعت امکان مکالمه ارائه دهد و پس از 15 دقیقه شارژ باتری را به 100 درصد برساند. به گفته این شرکت، این فناوری از الگوریتم جدید پالس-شارژ کم ولتاژ بهمراه باتری اختصاصی OPPO، ابتکارات تکنیکی چندگانه و همچنین نرم افزار و سخت افزار درجه یک بهره برده است.
سیستم مبتکرانه پالس-شارژ کم ولتاژ بهمراه باتری اختصاصی OPPO، جریان را بطور پویا تنظیم می کند و تجربه شارژ امن و پویا را در اختیار کاربر قرار داده و از گرمای زیاد جلوگیری می کند.

OPPO همچنین دارای یک اداپتور فلش شارژ، کابل جدید و همچنین یک رابط ساخته شده از مواد مرغوب و قابل اعتماد درجه نظامی است. این محصول از میکرو USB و USB-C پشتیبانی می کند.
اصول فنی فلش شارژ VOOC

  •   اضافه شدن چیپ MCU هوشمند در اداپتور برای دستیابی به شارژ جریان ثابت، چند مرحله ای و ولتاژ حلقه باز
  •  تغییر خلاقانه توپولوژی مدار، هنگام ایجاد محافظت همه جانبه پنج سطحی از اداپتور تا رابط کاربری و دستگاه، که امنیت و سرعت را تامین می کند.
    مزیت های شارژر کم ولتاژ
  •   ولتاژ شارژ این محصول در راستای ولتاژ شارژ استاندار 5 ولت است
  •   برق، بدون تغییر ولتاژ، مستقیما به باتری ارسال می شود، که موجب بهره وری شارژ تا 97 درصد می شود.
  •   به دلیل وجود تفاوت در مکانیزم شارژ و بهره وری، حرارت دستگاه هنگام شارژ با این شارژر، نسبت به استفاده از شارژر ولتاژ بالا، به طرز چشمگیری پایین می ماند
  •   دستگاه هایی که قابلیت شارژ گیری توسط فلش شارژ VOOC را دارند در هنگام شارژ حرارتی حداکثر به اندازه 3.3 سلسیوس خواهدن داشت.
  •   به شما کمک می کند سریع و با امنیت کامل گوشی هوشمند خود را شارژ کنید.

منبع: fonearenaبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *