نصب تبلت های عمومی در خیابان توسط NYC

باجه های تلفن عمومی را یادتان می آید؟ بله در این چند دهه که دوران سلطنت تلفن بود، این تاسیسات عمومی همه جا در پیاده روها نصب شده اند.

به گزارش کلیک، در سال گذشته در شهر نیویورک، این آثار که مربوط به سال های گذشته است با ایستگاه های هات اسپات بدون محدودیت گیگابایتی جایگزین شد و حالا به گزینه های مفیدتر یعنی تبلت های اندروید عمومی تبدیل شده اند. در ادامه با کلیک همراه شوید و از این ایده بیشتر بخوانید.
این ایده توسط LinkNYC و در تلاش برای حصول اطمینان از اینکه همه می توانند ایمیل های شان را بررسی کنند، مسیریابی کنند و حتی صرف نظر از اینکه تلفن هوشمند داشته باشند یا خیر بتوانند از طریق وای فای تماس تلفنی برقرار کنند، عملی شد. این تبلت های اندرویدی خیابانی در جایگاه های قوی و مستحکم برای جلوگیری از دزدیده شدن و صدمه دیدن بر اثر شرایط مختلف آب و هوایی قرار داده شده است. حتی Mayor Bill de Blasio فکر می کند می توان از این تبلت های عمومی بعنوان تابلوی اعلانات برای نشان دادن گزارش های محلی مانند گزارش گم شدن حیوانات اهلی و رویدادهای مختلف دیگر کمک گرفت.

LinkNYC-kiosk-close-up-640x425

این کیوسک ها دارای جک هدفون و پورت USB هستند بنابراین می توانید در موقع لزوم گوشی تان را شارژ کنید تا جانی دوباره بگیرد. در حال حاضر حدود 12 عدد از این کیوسک ها در شهر نیویورک مستقر شده است اما قرار است تا ماه جولای 500 عدد از آنها در سطح شهر نصب شود. بطور کلی نیویورک نیاز به 7500 عدد از این دستگاه های مفید دارد.
نظر شما در مورد تبلت های اندروید عمومی LinkNYC چیست؟ به نظر شما این در خور تقدیر است یا خیر ؟ اگر شما باشید از این تبلت های عمومی برای بررسی ایمیل ها و داده های شخصیتان استفاده می کنید؟

منبع:androidauthorityبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *