نصب تبلت های عمومی در خیابان توسط NYC

|
۰ دیدگاه

باجه های تلفن عمومی را یادتان می آید؟ بله در این چند دهه که دوران سلطنت تلفن بود، این تاسیسات عمومی همه جا در پیاده روها نصب شده اند.

به گزارش کلیک، در سال گذشته در شهر نیویورک، این آثار که مربوط به سال های گذشته است با ایستگاه های هات اسپات بدون محدودیت گیگابایتی جایگزین شد و حالا به گزینه های مفیدتر یعنی تبلت های اندروید عمومی تبدیل شده اند. در ادامه با کلیک همراه شوید و از این ایده بیشتر بخوانید.
این ایده توسط LinkNYC و در تلاش برای حصول اطمینان از اینکه همه می توانند ایمیل های شان را بررسی کنند، مسیریابی کنند و حتی صرف نظر از اینکه تلفن هوشمند داشته باشند یا خیر بتوانند از طریق وای فای تماس تلفنی برقرار کنند، عملی شد. این تبلت های اندرویدی خیابانی در جایگاه های قوی و مستحکم برای جلوگیری از دزدیده شدن و صدمه دیدن بر اثر شرایط مختلف آب و هوایی قرار داده شده است. حتی Mayor Bill de Blasio فکر می کند می توان از این تبلت های عمومی بعنوان تابلوی اعلانات برای نشان دادن گزارش های محلی مانند گزارش گم شدن حیوانات اهلی و رویدادهای مختلف دیگر کمک گرفت.

LinkNYC-kiosk-close-up-640x425

این کیوسک ها دارای جک هدفون و پورت USB هستند بنابراین می توانید در موقع لزوم گوشی تان را شارژ کنید تا جانی دوباره بگیرد. در حال حاضر حدود 12 عدد از این کیوسک ها در شهر نیویورک مستقر شده است اما قرار است تا ماه جولای 500 عدد از آنها در سطح شهر نصب شود. بطور کلی نیویورک نیاز به 7500 عدد از این دستگاه های مفید دارد.
نظر شما در مورد تبلت های اندروید عمومی LinkNYC چیست؟ به نظر شما این در خور تقدیر است یا خیر ؟ اگر شما باشید از این تبلت های عمومی برای بررسی ایمیل ها و داده های شخصیتان استفاده می کنید؟

منبع:androidauthority

0 پسندیده شده
هدی زارعی.کارشناس ارشد زبان انگلیسی. علاقه مند به فناوری های پزشکی و بیولوژیکی.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.