مایکروسافت شرکت Xamarin را تصاحب می کند

|
۰ دیدگاه

مایکروسافت قصد دارد شرکت Xamarin که در زمینه ساخت اپلیکیشن برای پلت فرم های مختلف تخصص دارد را خریداری نماید.

به گزارش کلیک، مایکروسافت قبلا نیز با این شرکت همکاری داشته است، ولی می گوید: ترکیب شرکت Xamarin، Visual Studio، تیم خدمات دهنده Visual Studio و Azure می تواند یک راه حل بسیار مناسب برای توسعه اپلیکیشن های موبایلی باشد که هر آن چه برای توسعه، تست و عرضه اپلیکیشن های موبایلی برای کلیه دستگاه ها لازم است را فراهم می کند.

مالکیت شرکت های دیگر، بخشی از برنامه مایکروسافت برای افزایش کمی توسعه اپلیکیشن ها برای ویندوز 10 است. در صورتی که مایکروسافت قصد داشته باشد رقبای خود یعنی اندروید، آی او اس و مک را کنار بزند، انجام این کار بسیار ضروری است.

همچنین شایان ذکر است که اقدام اخیر مایکروسافت برای عرضه اپلیکیشن هایش از طریق تیم توسعه Garage روی سایر پلت فرم ها چندان سودی برای این شرکت به همراه نداشته است.

در حال حاضر هیچ کدام از دو شرکت مایکروسافت و Xamarin جزئیات بیشتری از این موضوع منتشر نکرده اند، ولی Xamarin می گوید: انتظار می رود اخبار بیشتری در کنفرانس Microsoft Build Developer در ماه مارس و یا رویداد اختصاصی Xamarin در ماه آپریل منتشر شود.

منبع: thenextweb

0 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.