اجرای برنامه های اندروید در ویندوز با کمک دستگاه مجازی

با نرم افزار جدید AMIFious به سادگی نرم افزار های اندروید را در ویندوز اجرا نمایید.

کلیک – اندروید و ویندوز دو سیستم عامل کاملا متفاوت از هم هستند و معمولا برنامه ای که برای یکی از این ها طراحی می شود در دیگری قابل اجرا نخواهد بود. برای حل این مشکل ملزم به نصب دستگاه مجازی اندروید در کامپیوتر خود می شوید که به عنوان قاعده ای کلی نصب آن چالش بر انگیز است.

سوال فنی خود را از لینکلن اسپکتور بپرسید و آن را به آدرس answer@pcworld.comارسال کنید.
خوشبختانه برای رویاروئی با این چالش یعنی برنامه ای که آمرکان مگاترند طراحی کرده است(AMIDuOS)،راهکاری بر مبنای تکنولوژی VirtualBox(برنامه ای رایج برای دستگاه مجازی) وجود دارد.
AMI که در ابتدای اسم برنامه آمده است، کاربر را به اشتباه می اندازد. در ویندوز به آن DuOS و گاهی اوقاتDuOS-M می گوینداما در وب سایت AMIDuOS نام گذاری شده است و مشابه(Amadeus)نام نمایشی است که در رابطه با موتسارت،آهنگساز اتریشی اجرا شده بود.

برنامه AMIDuOS و اندروید را می توان به شکل تمام صفحه و یا در یک پنجره اجرا کرد. پیشنهاد ما این است که برای دسترسی به ابزار پیکربندی DuOS با صفحه ای در حالت نرمال کار کنید. در این صورت تقریبا هم به شکل تمام صفحه است و هم می توان به راحتی از ویندوز خارج شد و آیکون ها را کوچک کرد.در اندروید،تنظیمات بیشتر این امکان را برای شما فراهم می کند که از کتابخانه ی ویندوز استفاده کنید و حتی می توانید دستگاه مجازی را غیر فعال و یا بالعکس عمل کنید.
دو سیستم عامل به خوبی با هم کار می کنند و کاربر می تواند متنی را از یکی کپی کرده و وارد دیگری کند. اگرچه این کار ممکن است کمی سخت باشد به دلیل اینکه Ctrl-c و Ctrl-v در اندروید کاربردی ندارند. همچنین می توانید مشابه اندروید، از برنامه AMIDuOSب رای استفاده از کتابخانه ی ویندوز کمک بگیرید.

پس از 30 روز استفاده ی رایگان رای ادامه استفاده مجبور به پرداخت 10 دلار خواهید بود. تاییدیه به حساب گوگل شما،که وجود این حساب در اندروید ضروری است، ارسال می شود. تا زمانی که وارد سیستم هستید برای استفاده همزمان با کامپیوترهای دیگرمحدودیتی ندارید.

برای آشنائی با خدمات جامع سیستم سازگار با اندروید،وارد سایت Greenbot.com شوید.

منبع:techmaniaبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *