ال‌جی جی 5 جایزه برترین طراحی سال را از سوی انجمن GSMA دریافت کرد

|
۰ دیدگاه

انجمن GSMA به طور رسمی جایزه مربوط به برترین سبک طراحی گوشی هوشمند سال 2016 را به پرچمدار ال‌جی یعنی گوشی جی 5 اهدا کرد.

ال‌جی در جریان کنگره جهانی موبایل 2016 یا همان رویداد MWC 2016 از پرچمدار جدیدش یعنی گوشی هوشمند جی 5 رونمایی کرد. این گوشی هوشمند از طراحی منحصر به فرد و ماژولاری بهره می‌برد و شاید دریچه‌ای رو به آینده گوشی‌های هوشمند محسوب شود. بخش زیرین بدنه گوشی جی 5 قابل جداسازی بوده و از این طریق دسترسی کاربر به باتری دستگاه امکان‌پذیر می‌شود. همچنین ماژول‌های اختصاصی نیز قابل اتصال به این بخش از گوشی هستند که ال‌جی در جریان نمایشگاه MWC برخی از آن‌ها را به معرض نمایش قرار داد.

به گزارش کلیک، حال گوشی هوشمند ال‌جی جی 5 از سوی انجمن تخصصی موبایل یا GSMA رسما از نظر طراحی به عنوان برترین گوشی هوشمند سال 2016 معرفی شد. همچنین گوشی هوشمند گلکسی اس 6 اج سامسونگ جایزه بهترین طراحی سال 2015 را به خود اختصاص داده و ساعت هوشمند گیر اس 2 (Gear S2) هم به عنوان بهترین گجت پوشیدنی سال 2015 انتخاب شد.

منبع: androidheadlines

0 پسندیده شده
پژوهشگر، استاد راهنما و مشاور، مدیر گروه پژوهشی سیمیا علاقمند به علوم حوزه پزشکی،روانشناسی، رباتیک، نجوم، محیط زیست و فناوری
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.