آیکون های بیشتر در آخرین بروزرسانی فیس بوک

|
۰ دیدگاه

پس از اعلام رسمی فیس بوک در بهره برداری از آیکون های ویژه بروز احساسات در این برنامه، این شرکت به زودی این آیکون ها را با آخرین بروزرسانی برای تمامی مشترکین در دسترس قرار خواهد داد. 

به گزارش کلیک، این آیکون ها که در آینده ای نه چندان دور در کنار آیکون لایک قرار خواهند گرفت، شامل نشان دادن احساساتی از قبیل خشم، تعجب، شادی و عشق خواهند بود. این بروزرسانی که تا چند روز آینده به بهره برداری خواهد رسید، این امکان را برای کاربران بوجود خواهد آورد که حتی در حین استفاده از برنامه از طریق کامپیوتر نیز به این ویژگی ها دسترسی داشته باشند.

به گفته مدیران ارشد این شبکه اجتماعی، با افزایش روز افزون کاربران در این شبکه محبوب و به اشتراک گذاشتن لحظه هایی خاص از زندگی روزمره، نیاز به نشان دادن احساسات بیشتر از تنها پسندیدن (like) به چشم می خورد. بنابراین با مشورت های مداوم و همچنین آزمایش نمونه اولیه، این نرم افزار آیکون های متفاوت و نشان دهنده احساسات بیشتر را به این شبکه اجتماعی اضافه کرد.

فیس بوک که امروزه بیش از 1.6 میلیارد مخاطب در سراسر جهان دارد، پیش بینی می شود با افزودن این ویژگی بیش از پیش بین مخاطبین محبوب شود.

منبع: msn

0 پسندیده شده
لیلا حسینی
لیلا حسینی-کارشناس مترجمی زبان، دانشجوی ارشد مترجمی، در حال حاضر خبرنگار و مترجم حوزه اقتصادی و سیاسی روزنامه اقتصادی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.