آخرین تکنولوژی ساعت های مچی را با ساعت های آبی تجربه کنید

|
۰ دیدگاه

اگر شما جزو طرفداران ساعت های گران قیمت هستید و روی داشتن چنین ساعتی تعصب دارید، ساعت های سری N شرکت HYT یکی از بهترین گزینه ها برای شماست.

به گزارش کلیک، به جای تکیه کردن به ساعت های عقربه ای برای مشاهده زمان، این ساعت ها از یک سیستم هیدرو مکانیکی مایع در ساختار خود استفاده می کند. ساعت های شرکت HYT و Preciflex با قیمت حدود 23 میلیون دلاری (که البته مدل هایی با قیمت های مقرون به صرفه تر نیز وجود دارد) فقط یک ساعت آبی محسوب نمی شود، بلکه می توان آن ها را نوعی جواهرات جدید مایع به حساب آورد. شرکت Preciflex همچنین از این تکنولوژی در بخش های خودرو سازی و پزشکی نیز استفاده خواهد کرد. بنابر این اگر تکنولوژی میکرو سیال ها در آن بخش ها نیز رشد کند جای تعجبی ندارد.

BBq7YRE.img

شرکت HYT چیز بیشتری در مورد قابلیت های این ساعت نگفته است ولی انتظار می رود که این ساعت ها برای 3 سال به فروش برسند. ممکن است در آینده ین شرکت سرمایه گذاران قدرتمند بیشتری را گرد آورده تا روی این پروژه کار کنند. در حال حاضر این شرکت سرمایه گذاران قدرتمندی همچون رییس شرکت نستله را همراه خود دارد. اگر چه ممکن است نتیجه سرمایه گذاری آن ها فعلا چندان به چشم نیاید ولی می تواند در آینده یک وسیله لوکس را به یک قابلیت عادی در زندگی روزمره تبدیل کند.

منبع: msn

0 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.