مک دونالد هم به جمع تولیدکنندگان واقعیت مجازی پیوست!

|
۰ دیدگاه

پس از رونمایی اچ تی سی از هدست واقعیت مجازی وایو و همچنین پیشرفت پلی استیشن با ارائه جدیدترین هدست های واقعیت مجازی و نیز با به بازار راه یافتن اکولوس ریفت، نوبت ابرقدرتی دیگر است تا با ورود به دنیای واقعیت مجازی تحولی عظیم در این صنعت به وجود بیاورد. 

به گزارش کلیک، شرکت زنجیره ای فست فود مک دونالد طی ویدئویی از ارائه هدست واقعیت مجازی با نام “Happy Goggles” به همراه وعده غذایی “هپی میل”، پرده برداری کرده است. این شرکت به طور آزمایشی در کشور سوییس با تولید 3.500 هدست واقعیت مجازی به ارزش 4.10 دلار و اضافه کردن این هدست ها به وعده غذایی “هپی میل” از این محصول در تاریخ 5 و 12 مارچ رونمایی خواهد کرد. مدیران ارشد این شرکت زنجیره ای تولید غذا، با اعلام آزمایشی بودن این طرح در سوئد همچنین افزودند: در صورت گرفتن نتایج مثبت از طرح هدست واقعیت مجازی+غذا، به طور گسترده این پکیج ویژه را در شعب سراسر جهان به کار خواهیم برد. این هدست ها مانند نمونه های مشابه با استفاده از گوشی های هوشمند و هم چنین بازی های مهیج اجرا شده در این گوشی ها مورد استفاده قرار می گیرند.

با ورود مک دونالد به عرصه تولید هدست های واقعیت مجازی و همچنین استفاده گسترده از آن، به جرات می توان سال 2016 را سال هدست های واقعیت مجازی (VR) دانست.

منبع: gamespot

0 پسندیده شده
لیلا حسینی
لیلا حسینی-کارشناس مترجمی زبان، دانشجوی ارشد مترجمی، در حال حاضر خبرنگار و مترجم حوزه اقتصادی و سیاسی روزنامه اقتصادی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.