حل مشکل کند باز شدن پوشه Downloads در ویندوز 10

|
۰ دیدگاه

آیا پوشه دانلود (Downloads) شما کند شده است و به سختی باز می شود؟ وقتی شما تعداد فایل زیادی در این پوشه جمع کنید، سرعت باز شدن آن در ویندوز 10 افزایش پیدا می کند ولی برای این مشکل یک راه حل آسان وجود دارد.

کلیک – به احتمال فراوان شما در این پوشه انواع و اقسام فایل ها با فرمت های مختلف را دارید. ولی ویندوز 10 این پوشه را به صورت پیش فرض برای نمایش تصاویر بهینه سازی می کند. اگر شما فایل های متفاوت را در پوشه های متفاوت نگه داری کنید مشکلی وجود نخواهد داشت ولی در صورتی که نمی توانید این کار را انجام دهید، پوشه دانلود کند خواهد شد.

برای حل این مشکل روی پوشه Downloads کلیک راست کرده و سپس روی Properties کلیک کنید. از پنجره باز شده سربرگ Customize را انتخاب کرده و از کشوی “Optimize this folder for” گزینه General Items را انتخاب کنید.

DownloadsFolderSpeed

کار تمام است. حال با باز کردن مجدد این پوشه ویندوز متوجه می شود که شما از انواع و اقسام مختلف فایل ها را دارید و در نتیجه سرعت بارگزاری پوشه بیشتر می شود.

منبع: makeuseof

0 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.