فراخوان چهارمین دوره شتاب دهی به کسب و کارهای نوپای فناوری اطلاعات

طبق فراخوان چهارمین دوره شتاب دهی به کسب و کارهای نوپای فناوری اطلاعات، تیم‌ های کارآفرین فرصت دارند تا پنجم فروردین ۹۵ در این فراخوان شرکت کنند.

به گزارش کلیک، ملایری، مدیر مرکز شتاب دهنده استارتاپی مستقر در دانشکده فنی دانشگاه تهران در توضیح این خبر افزود: تیم های کارآفرین برای جذب سرمایه و ورود به دوره چهارم شتاب دهی تا پنجم فروردین ماه سال 1395 فرصت دارند از طریق نشانی اینترنتی www.avatech.ir  ثبت نام کنند.

ملایری درباره فراخوان توضیح داد: از تیم‌ ها و افرادی که جهت ورود به این دوره ثبت نام کرده‌اند، پس از بررسی و ارزیابی‌ های لازم، برای مصاحبه حضوری دعوت به عمل می آید و پس از گزینش آنها، ابتدا ۲۰ تیم وارد مرحله پیش‌ شتاب دهی و در نهایت ۱۰ تیم به مرحله نهایی شتاب دهی راه می یابند. دوره پیش‌ شتاب دهی دو ماه و دوره‌ شتاب دهی چهار ماه به طول می‌ انجامد، تیم‌ ها در پایان دوره شتاب دهی و در روز ارائه(Demo Day) برای جلب نظر سرمایه گذاران و کسب سرمایه لازم برای گسترش کار خود، به معرفی  کسب و کار خود خواهند پرداخت.

وی گفت: تاکنون ۳۰ استارتاپ طی سه دوره شتاب دهی در این مرکز فعالیت کرده‌ اند. حاصل کار این سه دوره حمایت از ۸۹ کارآفرین، ایجاد ۲۱۰ فرصت شغلی و جذب سرمایه ۷۰ درصدی بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال بوده است.

او ضمن اشاره به استارتاپ های ریحون، تسکولو، پی پینیگ، دونیت و … به عنوان نمونه های کسب و کار موفق شکل گرفته در این مرکز شتاب دهی، بیان کرد: ۲۵ درصد از جوانان فعال در استارتاپ‌ های این شتاب دهنده قصد ترک ایران را با هدف تحصیل در دیگر کشورها داشتند، اما با ورود به این کسب و کار، فرصت جدیدی برای ایجاد و توسعه کسب و کار در داخل کشور را برای آنان فراهم شد.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *