فراخوان چهارمین دوره شتاب دهی به کسب و کارهای نوپای فناوری اطلاعات

|
۰ دیدگاه

طبق فراخوان چهارمین دوره شتاب دهی به کسب و کارهای نوپای فناوری اطلاعات، تیم‌ های کارآفرین فرصت دارند تا پنجم فروردین ۹۵ در این فراخوان شرکت کنند.

به گزارش کلیک، ملایری، مدیر مرکز شتاب دهنده استارتاپی مستقر در دانشکده فنی دانشگاه تهران در توضیح این خبر افزود: تیم های کارآفرین برای جذب سرمایه و ورود به دوره چهارم شتاب دهی تا پنجم فروردین ماه سال 1395 فرصت دارند از طریق نشانی اینترنتی www.avatech.ir  ثبت نام کنند.

ملایری درباره فراخوان توضیح داد: از تیم‌ ها و افرادی که جهت ورود به این دوره ثبت نام کرده‌اند، پس از بررسی و ارزیابی‌ های لازم، برای مصاحبه حضوری دعوت به عمل می آید و پس از گزینش آنها، ابتدا ۲۰ تیم وارد مرحله پیش‌ شتاب دهی و در نهایت ۱۰ تیم به مرحله نهایی شتاب دهی راه می یابند. دوره پیش‌ شتاب دهی دو ماه و دوره‌ شتاب دهی چهار ماه به طول می‌ انجامد، تیم‌ ها در پایان دوره شتاب دهی و در روز ارائه(Demo Day) برای جلب نظر سرمایه گذاران و کسب سرمایه لازم برای گسترش کار خود، به معرفی  کسب و کار خود خواهند پرداخت.

وی گفت: تاکنون ۳۰ استارتاپ طی سه دوره شتاب دهی در این مرکز فعالیت کرده‌ اند. حاصل کار این سه دوره حمایت از ۸۹ کارآفرین، ایجاد ۲۱۰ فرصت شغلی و جذب سرمایه ۷۰ درصدی بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال بوده است.

او ضمن اشاره به استارتاپ های ریحون، تسکولو، پی پینیگ، دونیت و … به عنوان نمونه های کسب و کار موفق شکل گرفته در این مرکز شتاب دهی، بیان کرد: ۲۵ درصد از جوانان فعال در استارتاپ‌ های این شتاب دهنده قصد ترک ایران را با هدف تحصیل در دیگر کشورها داشتند، اما با ورود به این کسب و کار، فرصت جدیدی برای ایجاد و توسعه کسب و کار در داخل کشور را برای آنان فراهم شد.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.