افتتاح اولین سامانه تلویزیون تعاملی (IPTV) کشور

|
۰ دیدگاه

اولین سامانه تلویزیون تعاملی (IPTV) کشور، در زمینه آموزش، توسط کنسرسیوم آسمان به عنوان یکی از ارائه دهندگان این خدمات در بخش مربوط به دپارتمان های آموزشی افتتاح شد.

به گزارش کلیک، سامانه تلویزیون تعاملی «فام» با حضور برندهای آموزشی مانند ETS (برگزار کننده دوره های آموزشی تافل در جهان)، ACCA (انجمن حسابداران جهان)، کونیگ (برگزار کننده دوره های آموزشی کشور هند)، اپل، مایکروسافت و اوراکل، امروز رونمایی شد.

مدیر تامین محتوای این پروژه، احمدی، گفت: آسمان بزرگترین OTT حال حاضر کشور است؛ در نظر داریم با پروانه IPTV به بزرگترین هاب الکترونیک منطقه در زمینه آموزش تبدیل شود.

کرمی، مدیر سامانه الکترونیکی فام، بیان کرد: می خواهیم توسط این سامانه رونمایی شده به برگزاری برخی دوره های بین المللی بپردازیم که این موضوع به صورت رسمی و تحت نظر نمایندگان آموزشی بین المللی صورت می گیرد.

وی افزود: اولین دوره ها را با ACCA که همان آموزش مدیریت مالی و حسابداری است، شروع می کنیم و طبق پلت فرمی که در نظر گرفته شده فراخوان آموزشی را آغاز خواهیم کرد.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.