مسابقه سراسری ماهواره دانشجویی مکعب ایرانی

|
۰ دیدگاه

سازمان فضایی ایران مسابقه سراسری ماهواره دانشجویی مکعب ایرانی را با هدف ترویج فناوری فضایی، آموزش کار گروهی در بین دانشجویان، برگزار می کند.

به گزارش کلیک، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، هدف برگزاری این مسابقه، آشنایی با اصول طراحی مهندسی و مهندسی سیستم و ایجاد زمینه ای هدف مند برای بروز خلاقیت و نوآوری دانشجویان و طرح ایده های نو در حوزه فناوری فضایی برگزار می گردد. دانشجویان با گرایش های متفاوت می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

مسابقه سراسری ماهواره دانشجویی مکعب ایرانی، در شش مرحله انجام خواهد شد و همه دانشگاه های فنی کشور می توانند در آن شرکت کنند.

در همه مراحل برگزاری مسابقه، سازمان فضایی ایران تیم های دانشجویی را حمایت می کند و در صورتی که پیشنهاد ایران در شورای اپسکو تصویب شود، تیم های برتر به رقابت های منطقه ای راه خواهند یافت.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت SPCS.ISA.IR مراجعه کنند یا با شماره تلفن 22029977 – 021 تماس بگیرند.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.