نمونه واقعی قطره چکان فتوشاپ رونمایی شد!

به احتمال زیاد شما هم در دنیای گرافیک و فتوشاپ، با قلمی که رنگ ها را از هر جایی می تواند تشخیص دهد و نمونه برداری کند، آشنا هستید. این ابزار که در فتوشاپ به eye dropper و یا قطره چکان معروف است، نمونه ای مشابه نیز در دنیای واقع دارد!

به گزارش کلیک، شرکت Mashable طراح گجت های هوشمند، به تازگی با تولید و طراحی قلم هوشمندی که همانند نمونه ابزار قطره چکان در نرم افزار فتوشاپ است و قادر است تمامی رنگ های موجود در طبیعت را تشخیص بدهد، کاربران دنیای تکنولوژی را متحیر کرده است. این قلم هوشمند که Scribble Pen نام دارد، از تکنولوژی جوهر ترکیبی و هم چنین سنسورهای فوق حساس بهره برده است. در ویدئوی ارائه شده از شرکت Mashable مبنی بر معرفی این قلم هوشمند، کارایی Scribble Pen نشان داده شده است؛ هنگامی که انتهای قلم هوشمند را به رنگ مورد نظر نزدیک می کنیم، سنسورهای فوق حساس (RGB)، رنگ را تشخیص داده و پس از تجزیه آن تکنولوژی ترکیب جوهر رنگ مورد نظر را آماده استفاده می کند. Scribble Pen با عمر باتری 7 ساعته یکی از خلاقانه ترین ابداعات دنیای تکنولوژی به حساب می آید.

یکی دیگر از نمونه های طراحی شده از این گجت Scribble Pen Stylus مخصوص تبلت است که عمر باتری آن به 15 ساعت نیز می رسد. این طرح که در سال 2014 یک نمونه آزمایشی به حساب می آمد، با تکمیل جزئیات خود به جرات به یکی از بهترین ابداعات تبدیل شده است. این گجت خارق العاده به گفته مدیران تولید کننده آن، همچنان در حال تکمیل است به قیمت 249 دلار قابل پیش خرید است. شایان ذکر است که نمونه دیگر آن یعنی Scribble Pen Stylus را نیز با قیمت 119 دلار می توان تهیه کرد.

در ادامه، این شرکت از رونمایی چند طرح خیره کننده در آینده ای نه چندان دور خبر داده است.

منبع: msnبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *