تاکید وزیر ارتباطات بر حمایت از شبکه های اجتماعی داخلی

|
۰ دیدگاه

در جلسه شورای معاونین وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمود واعظی، ضمن اشاره به نقش شبکه های اجتماعی و فضای مجازی در زندگی مردم و عدم امکان حذف این فناوری از فعالیت های روزمره، تقویت و حمایت از شبکه های اجتماعی داخلی را لازم دانست.

به گزارش کلیک، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، وزیر ارتباطات افزود: با توجه به توانمندی و تخصص نخبگان حوزه ICT کشور، باید در زمینه ایجاد و اجرای شبکه های اجتماعی تلفن همراه و … محصولات قابل قبولی ارائه نمود و به همین جهت لازم است با تمام توان از فعالین این حوزه حمایت کرد.

وی گفت: حضور تعداد قابل توجهی از مردم در یک شبکه اجتماعی غیر بومی شایسته این حوزه نیست، قطعا فرهیختگان و دانشگاهیان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، می توانند با هم اندیشی به عرضه تولیداتی بهتر و قوی تر در این خصوص کمک کنند.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.