خودرو الکتریکی کروت رکورد سرعت را درهم می شکند

|
۰ دیدگاه

خودروسازان متعدد وسایل نقلیه الکتریکی بسیار پر سرعت ساخته اند، اما کدامیک رکورد سرعت را ثبت کرده اند؟ انتظار شما چیست؟

به گزارش کلیک، انجمن بین المللی مسابقات ماشین سواری اعلام کرده است که Genovation GXE، سریع ترین ماشین الکتریکی با مجوز شهری در جهان است. همانطور که شما در ویدئو می بینید، ماشین های الکتریکی اسپرت به آسانی به سرعت ۱۸۶٫۸ مایل بر ساعت می رسند. تیم GXE شاهکاری را در روز اول آزمایش به انجام رساند، در واقع دیدن سرعت های بالاتر در آینده نزدیک کاملا امکان پذیر خواهد بود.

اینکه Genovation عنوان پر سرعت ترین را برای مدت طولانی حفظ کرده است موضوع دیگریست. فروشندگانی مانند ریماک در حال ساخت ماشین های سوپر اسپرت الکتریکی هستند که بتواند به ۲۲۰ مایل در ساعت و یا فراتر از آن برسد، و کاملا احتمال آن وجود دارد که این نوع شاهکارها در دنیای گرانترین ماشین های الکتریکی به امری عادی تبدیل شود. با این حال، خوب است بدانیم که فن آوری برای این نوع دستاوردها از پیش وجود داشته است. تنها موضوع مهم طراحی آنها از همان آغاز به جای ترکیب و تعدیل آنها است.

منبع: engadget

0 پسندیده شده
مریم فتحی
مریم فتحی هستم متولد 68 کارشناس مترجمی زبان انگلیسی، مطالعه مطالب علمی، پزشکی و فناوری همیشه جزو علاقیاتم بوده و هست و خوشحال میشم آنها را با شما به اشتراک بگذارم. امیدوارم این مطالب براتون جذاب و مفید بوده باشه.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.