اردیبهشت ماه، نشست برنامه نویسان نرم افزار های موبایل

نشست برنامه نویسان نرم افزار های موبایل، تحت عنوان پنجشنبه بازار، با با حضور ۷۰۰ طراح، توسعه‌ دهنده و برنامه‌ نویس به منظور تبادل تجربه و تلاش برای ارتقای کیفیت نرم‌ افزارهای موبایل برگزار می شود. این نشست با همت یکی از بزرگترین فروشگاه اپلیکیشن ایران و به منظور آماده سازی این کسب و کارها برای ورود به رقابت عرصه جهانی است.

به گزارش کلیک، اولین دوره این رویداد با هدف تقویت ارتباطات بین توسعه‌ دهندگان و سرمایه‌ گذاران و تقویت توانایی تیم‌ سازی، سال گذشته برگزار شد. در سال جاری نیز به خاطر فضای اقتصادی پیش رو، هدف رویداد ارتقای کیفیت نرم افزارهای ایرانی در حوزه موبایل و نزدیک کردن آنها به تولیدات و رقابت جهانی است.

امسال تلاش این رویداد بر این است تا ارتباط میان کارشناسان و مربیان فنی داخلی و خارجی، صاحبان کسب و کارهای اینترنتی، سرمایه گذاران و مدیران فروشگاه اپلیکیشن را با چند صد توسعه دهنده این حوزه تقویت کند.

زمینه های مورد بررسی این رویداد شامل تحلیل داده‌ ها، فروش و پرداخت اینترنتی و توسعه تجارت الکترونیکی می باشد.

در این رویداد چند میزگرد بازی‌ سازی، راه ‌های جذب سرمایه و بومی ‌سازی با حضور برنامه نویسان و توسعه دهندگان اپلیکیشن برگزار می شود. هم چنین فرصت های بازار اپلیکیشن ایران با حضور چهره‌ های برجسته‌ داخل و خارج از کشور بررسی می شود. سخنرانی‌ و برپایی کارگاه‌ هایی در زمینه‌‌ های فنی، کسب‌ و کار از جمله برنامه های این رویداد است.

مرکز همایش های برج میلاد تهران، در روزهای ۸ و ۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵، میزبان این رویداد خواهد بود.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *