دعوتنامه هوآوی برای کنفرانس روز ششم آوریل منتشر شد؛ هوآوی P9 در راه است

ساعاتی پیش کمپانی چینی هوآوی به طور رسمی دعوتنامه مربوط به کنفرانس اختصاصی را برای روز ششم ماه آوریل منتشر کرده است. احتمالا در این کنفرانش شاهد رونمایی رسمی از پرچمدار این شرکت خواهیم بود.

همانطور که می‌دانید هوآوی هم اکنون سومین شرکت بزرگ تولید و عرضه کننده گوشی هوشمند در دنیا محسوب می‌شود. پیشرفت هوآوی در سال ۲۰۱۵ فوق‌العاده بوده و این موضوع منجر شده که بسیاری از افراد به منظور رونمایی این کمپانی از پرچمدار جدید و سال ۲۰۱۶ آن لحظه‌شماری کنند. ما نیز از افرادی هستیم که بدین منظور بی‌تاب بوده و دائما اخبار و اطلاعات مرتبط با این موضوع را دنبال می‌کنیم.

اگر به خاطر داشته باشید، چندی پیش هوآوی تیزری را منتشر کرد و در آن به روز نهم ماه مارس اشاره مستقیمی کرد. بدین سبب تصور شد که احتمالا هوآوی قصد دارد در این روز از پرچمدار جدیدش یعنی گوشی هوشمند هوآوی P9 رونمایی کند. اما نهایتا هوآوی به طور رسمی اعلام کرده که با توجه به برخی مشکلات فنی رخ داده شده در طراحی و تولید گوشی P9، معرفی و عرضه آن با یک الی دو ماه تاخیر همراه می‌شود. بنابراین مشخصا در روز نهم مارس که دقیقا فردا هم می‌شود، شاهد رونمایی هوآوی از گوشی هوآوی P9 نخواهیم بود. ظاهرا هوآوی این گوشی هوشمند را طی کنفرانس و رویداد اختصاصی که برای روز ششم ماه آوریل در نظر گرفته معرفی می‌کند.

به گزارش کلیک، ساعتی پیش هوآوی رسما شروع به انتشار دعوتنامه‌ای جدید کرده که مربوط به روز ششم ماه مارس است. در این دعوتنامه به جملات و نمادهای خاصی اشاره شده که ما را نسبت به رونمایی هوآوی از پرچمدارش در طول این مراسم بسیار امیدوار می‌کند. به عنوان مثال شعار اصلی هوآوی در این تیز “Change The Way You See The World.” است. این جمله را می‌توان این چنین معنی کرد: “دید خود نسبت به دنیای پیرامون خود را تغییر دهید.” بدون تردید جمله‌ای این چنینی با هدفی بزرگ در این تیزر نوشته شده است. این جمله می‌توان بیانگر این موضوع باشد که با خرید گوشی هوآوی P9 دریچه‌ای جدید رو به دنیای تکنولوژی برای شما باز می‌شود.

۱

علاوه بر این موضوع، در تیزر ارائه شده که تصویر آن را نیز مشاهده می‌کنید نمادی به صورت #۰۰ قرار داده شده است. بسیاری از کارشناسان عقیده دارند که این نماد در واقع دوربین دوگانه اصلی گوشی هوآوی P9 را نمایش می‌دهد. ضمنا لازم به ذکر است که رویداد جدید هوآوی برای روز ششم ماه آوریل در لندن برگزار می‌شود، این موضوع در حالیست که رویداد اختصاصی که هوآوی پیش از این برای روز نهم ماه مارس در نظر گرفته شده بود در برلین آلمان برگزار می‌شد.

با وجود تمامی این تفاسیر باید اشاره داشته باشیم که هنوز هوآوی به طور رسمی اعلام نکرده که قصد دارد در رویداد و کنفرانس روز ششم ماه آوریل خود از پرچمدار جدیدش یعنی گوشی هوشمند هوآوی P9 رونمایی کند. طبق گزارشات پیشین به دست آمده، ظاهرا گوشی هوشمند هوآوی P9 در چهار نسخه مختلف با نام‌های اختصاصی هوآوی P9 لایت (Huawei P9 Lite)، هوآوی P9، هوآوی P9 پریمیوم (Huawei P9 Premium) و هوآوی P9 ماکس (Huawei P9 Max) روانه بازار خواهد شد.

گفته شده که نسخه لایت این گوشی هوشمند که در واقع نسخه ارزان قیمت‌تر آن نیز محسوب می‌شود به صفحه نمایشی ۵ اینچی، رم ۲ گیگابایتی، حافظه داخلی ۱۶ گیگابایتی و سیستم روی چیپ (SoC) اسنپدراگون ۶۵۰ کوالکام مجهز خواهد شد. در سمت مقابل نسخه اصلی آن از تراشه کرین ۹۵۰، رم ۳ گیگابایتی و حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی بهره‌مند می‌شود. نسخه پریمیوم یا اسپشیال این گوشی هوشمند هم احتمالا از صفحه نمایشی ۶٫۲ اینچی، تراشه کرین ۹۵۵ هوآوی، رم ۴ گیگابایتی و حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی بهره‌مند می‌شود. در نهایت هم نسخه ماکس این گوشی عرضه خواهد شد که از صفحه نمایشی ۶٫۸ اینچی بهره‌مند بوده و تراشه کرین ۹۵۵، رم ۴ گیگابایتی و حافظه داخلی ۶۴ یا ۱۲۸ گیگابایتی به همراه خواهد داشت.

بنابراین و با توجه به تیزر جدیدی که از سوی هوآوی منتشر شده می‌توان انتظار داشت که در روز ششم ماه آوریل شاهد معرفی این چهار نسخه از پرچمداران جدید و سال ۲۰۱۶ هوآوی باشیم. همانطور که اشاره کردیم هنوز هوآوی به طور رسمی اعلام نکرده که در این رویداد قصد رونمایی از چه محصولاتی را دارد و دلیل اصلی برپایی این کنفراس چیست! اما بدون تردید در آینده نزدیک اخبار و اطلاعات بیشتری در این رابطه منتشر می‌شود.

منبع: phonearenaبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *