یک پسر چینی انگشت خود را فدای بازی کردن با گوشی کرد

یک پسر ۱۱ ساله چینی به نام شیوپنگ بعد از اینکه با پدر و مادر خود در مورد بازی کردن زیاد با گوشی هوشمند جر و بحث نمود، برای اعتراض انگشت خود را قطع کرد!

به گزارش کلیک،به نقل از خبرگزاری Sina این پسر پس از اینکه با پدر و مادر خود در مورد عادت استفاده بیش از حد از گوشی هوشمندش با والدین خود مشاجره کرد، دست به یک تصمیم نسنجیده زده و با یک چاقوی آشپزخانه نوک انگشت اشاره دست چپ خود را قطع کرد.

معمولا والدین با بچه هایی که زیاد از وسایل الکترونیکی مثل گوشی و رایانه استفاده می کنند چنین مشکلی را دارند، ولی به ندرت پیش می آید که فرزندان چنین کار وحشتانکی را انجام دهند.

این حادثه وقتی روی داد که شیوپنگ پس از بیدار شدن از خواب بلافاصله گوشی خود را برداشت و مشغول بازی کردن شد و حتی بعد از اینکه مادرش به او تذکر داد که گوشی را کنار بگذارد توجهی نکرد. وقتی پدر او متوجه این قضیه شد و با عصبانیت از او خواست که گوشی را کنار بگذارد، این پسر آشفته شده و انگشت اشاره خود را از مفصل اول قطع کرد.

پس از انتقال شیوپینگ به بیمارستان جراحان طی یک عمل سه ساعته انگشت قطع شده او را به دستش پیوند زدند، اگر چه برای مشخص شدن موفقیت آمیز بودن یا نبودن این عمل جراحی به مدت زمان زیادی احتیاج است ولی از آنجایی که رگ های خونی کودکان ظریف است احتمال موفقیت آمیز بودن این پیوند کم پیش بینی می شود. در حالی که این کودک قصد داشت با انجام این کار به اعتراض پدر و مادرش به بازی بیش از حد با گوشی خاتمه دهد ولی ممکن است این کار نتیجه عکس بدهد، چرا که انگشت اشاره ابزار اصلی کار کردن با گوشی های هوشمند به حساب می آید و بدون آن نمی توان به درستی از گوشی استفاده کرد.

منبع: yahooبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *