توییتر از ابزار توسعه موبایل یونیتی پشتیبانی می کند

|
۰ دیدگاه

بازی ساز ها و افراد علاقه مند به موتور بازی سازی یونیتی (Unity) و شبکه های اجتماعی از توییتر یک هدیه دریافت کردند: این شبکه اجتماعی اعلام کرده است که از ابزار توسعه نرم افزاری موبایلی یونیتی پشتیبانی می کند. فایده این تغییر جدید برای افراد عادی این است که ما می توانیم در آینده بازی های یکپارچه شده بیشتری با توییتر داشته باشیم. ولی سودی که توسعه دهندگان از این قضیه می برند این است که آن ها اکنون می توانند ابزار گزارش مشکل، تجزیه و تحلیل های آماری و حتی ابزار کسب در آمد را به محیط توسعه خود اضافه کنند. همچنین اضافه کردن پلت فرم توسعه موبایلی توییتر (Fabric) برای بازی ها به یونیتی بسیار اسان بوده و مانند نصب کردن یک پلاگین است.

ابزار های گزارش دهی Crashlytics و تبلیغاتی Mopub توییتر برای توسعه دهندگان یک مزیت بزرگ است. اگر توسعه دهندگان از Fabric به خاطر ابزار توسعه ی آن استفاده کنند، در واقع اپلیکیشن های خود را با توییتر ادغام کرده اند و این یعنی توییتر کاربران بیشتری را برای خود گرد می آورد.

0 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.