سرعت نجومی در مرورگرها

|
۰ دیدگاه

متخصصین نرم افزار دانشگاه ماساچوست با همکاری دانشگاه هاروارد روشی ابداع کرده اند که سرعت بارگذاری صفحات اینترنتی را چندین برابر می کند.

به گزارش کلیک، سرعت بارگذاری و بازکردن صفحه ها ارتباط بسیار نزدیکی با سرعت انتقال داده در مرورگرهای مختلف دارد. متخصصین نرم افزار دانشگاه ماساچوست با همکاری دانشگاه هاروارد روشی ابداع کرده اند که سرعت بارگذاری را چندین برابر می کند. با گسترش روزافزون استفاده از اینترنت،  نیاز افراد به سرعت در اینترنت بیش از پیش حس می شود. در همین راستا متخصصین نرم افزار دانشگاه ماساچوست با همکاری دانشگاه هاروارد روشی را ابداع کرده اند که طی آن سرعت مرورگرها در بارگذاری صفحات بدون در نظر گرفتن نوع سیستم چندین برابر خواهد شد. این نرم افزار که به “پولاریس” معروف است، بر روی بارگذاری ۲۰۰ وبسایت  از جمله،  ESPN.com, NYTimes.com, andWeather.com, آزمایش شده است که در تمامی موارد سرعت بارگذاری  به طور محسوسی افزایش ۳۴ درصدی  داشته است.

در این آزمایش کاربر با دانلود چندین برنامه مختلف به طور همزمان قادر به استفاده از  وب سایت هایی با حجم بارگذاری بسیار بالاست. این نرم افزار با تاثیر مستقیم بر روی جاوای تعریف شده در مرورگرها هم چنین ساختارهای دیگر سرعت بارگذاری را به طور فوق العاده ای افزایش می دهد.

همچنین پولاریس با در نظر گرفتن حجم وب سایت تعادلی بین موضوعات برقرار می کند که این کار تاثیری فراوان در سهولت بارگذاری در مرورگرها دارد.

منبع: digitaltrends

0 پسندیده شده
لیلا حسینی
لیلا حسینی-کارشناس مترجمی زبان، دانشجوی ارشد مترجمی، در حال حاضر خبرنگار و مترجم حوزه اقتصادی و سیاسی روزنامه اقتصادی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.