لاستیک های جدید و کروی “گودیر” انقلابی در نسل لاستیک های خودرو

لاستیک های ۳۶۰ درجه کروی با قابلیت کنترل مغناطیسی به کنترل خودروهای بدون راننده (خودران) کمک شایانی کرده و همچنین یک سیستم مرکزی کنترل خودکار برای ماشین ها و خودروهای دیگر که در هر مکان و زمان بتوان از خود ماشین بجای راننده برای کنترل آن استفاده کرد.

لاستیک های ۳۶۰ درجه کروی با قابلیت کنترل مغناطیسی به کنترل خودروهای بدون راننده (خودران) کمک شایانی کرده و همچنین یک سیستم مرکزی کنترل خودکار برای ماشین ها و خودروهای دیگر که در هر مکان و زمان بتوان از خود ماشین بجای راننده برای کنترل آن استفاده کرد. کنترل و قرار گرفتن لاستیک ها در ماشین به صورت مغناطیسی و شناور بوده و جهت حرکت و کنترل آن به صورتی در نظر گرفته می شود که لاستیک ها همزمان و در یک زاویه چرخش داشته باشند تا جهت کنترلی ماشین به راحتی و آسانی صورت پذیرد.

download

کمپانی “گودیر” پیشرو در صنعت لاستیک خودر، یک طرح جدید، انقلابی و مفهومی در مورد لاستیک های خود ارائه داد که آن را ایگل ۳۶۰ (عقاب ۳۶۰) نامیده است. این لاستیک ها از طریق قوه مغناطیسی کنترل می شوند و زیر ماشین حالت شناور دارند و به هر جهت قابل حرکت هستند. هنوز راهکار عملی و یا بهره برداری واقعی از این طرح ارائه نشده است، ولی این طرح، طرحی جذاب با مزیت های فراوان است که اگر به مرحله ی تولید و بهره برداری برسد می توان به عنوان یک انقلاب در صنعت خودرو شناخته شود.

image

همچنین طرح و نوآوری بعدی، یک پانتوگراف پروازی (نقاله متحرک پروازی) است. سیستمی که بتواند طرح های خلاقانه ی طراح و مخترع را در مقیاس بزرگتری بکشد و همانند سازی کند. روی سخت افزار پروازی (در بیشتر موارد از پهپادها استفاده می شود) یک ماژیک یا خودکار تعبیه می شود و طرح مورد نظر را روی یک وایت برد با مقیاس مورد نظر همانند سازی می کند. در واقع این از این نوآوری و ایده ی جدید میتوان در هر جا و توسط هر فرد در هر مقیاسی استفاده شود. اساسا این ایده بیشتر برای هنرمندان و طراحانی مفید است که بخواهند از راه دور با هم در ارتباط باشند و از طریق این پانتوگراف جدید باهم تبادل ایده کنند.

۵۵۸۷۷۰۷۷۸_۱۲۸۰x720-800x445بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *