موسیقی را در گوگل کروم تجربه کنید

اگر دوست دارید اپلیکیشن‌های نواختن ادوات موسیقی را امتحان کنید و از آن‌‌ها لذت ببرید، آزماشگاه موسیقی کروم می‌تواند برای شما سرگرم کننده باشد.

به گزارش کلیک، در این آزمایشگاه گیتار یا پیانوی مجازی وجود ندارد؛ این آزمایشگاه در واقع مجموعه‌‌ای از تجارب (که برخی از آن‌ها آشنا به نظر می‌رسند و برخی دیگر کمی عجیب هستند) برای کشف اصوات، ریتم‌ها و ملودی‌ها است. برای مثال می‌توانید با امکاناتی که این آزمایشگاه برای شما فراهم کرده است، نت‌‌‌ها و آهنگ‌ها را مطابق با آنچه که شنیده‌‌‌اید، بنوازید و یا می‌توانید صدای خود را دوباره میکس کنید. اگر شما به گروه راک و یا بازی ریتم دار Rhythm Heaven  علاقه زیادی دارید، می‌توانید یکی از قابلیت‌های این آزماشگاه که همانند یک بازی ریتم دار عمل می‌کند را امتحان کند.

گوگل امکانات و قابلیت‌های مختلف مربوط به موسیقی را در سایت (Music in Our Schools Month  (MIOSM را در کنار یکدیگر قرار می‌دهد؛ هدف گوگل از این کار یادگیری آسان‌تر موسیقی است. دلیل اینکه شما می‌توایند بدون دانلود کردن  افزونه اضافی برای گوگل کروم، از نواختن تمام  ادوات موسیقی در این مرورگر لذت ببرید، نیز همین موضوع است.  بهترین خوبی در مورد این آزمایشگاه این است که لازم نیست طریقه خواندن نت‌ها و یا نواختن آلات موسیقی را بدانید؛ فقط کافی است سایت آن را باز کنید و خود را با آن سرگرم کنید.

منبع: engadgetبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *